Sport

/

Olimpiada

Olimpiada

Chcesz troszkę pochillować i w spokoju obejrzeć ulubiony film lub dobry serial?

HBO

Czy marzysz o wieczorze z najnowszymi filmami, czy też poszukujesz inspirujących seriali, które można oglądać w kółko? Pamiętasz Grę o Tron, Westworld albo Sukcesję? Zobacz co ciekawego jeszcze możesz poznać.

  • Najnowsze premiery
  • Ekskluzywne treści
  • HD i 4K

Sprawdź

Megogo

Czy masz trudności ze znalezieniem filmu odpowiedniego dla wszystkich w domu? Megogo oferuje unikalną bibliotekę filmów, seriali i programów edukacyjnych, które spełniają oczekiwania zarówno dzieci, jak i dorosłych.

  • Filmy rodzinne i bajki
  • Sport, piłka nożna i wiele więcej
  • Nowa platforma

Sprawdź

Player

Player gromadzi szeroką gamę treści, od hitów filmowych, przez mocne seriale, aż po ekskluzywne polskie produkcje, które dostępne są w jednym miejscu. Masz też tam dostęp do znanych polskich programów TV.

  • Polskie produkcje + sport
  • Bez reklam
  • Dostęp offline

Sprawdź

Olimpiada 2024 Największe Sportowe Święto Świata w Paryżu

Olimpiada 2024 w Paryżu ma szansę stać się kamieniem milowym w historii sportu, prezentując nie tylko tradycyjne dyscypliny, ale i wprowadzając nowatorskie podejście do organizacji tak wielkiego wydarzenia. Paryż, z jego niezwykłą historią, kulturą i zabytkami, zapewni niezapomnianą scenerię dla sportowych zmagań, jednocześnie promując wartości takie jak różnorodność, innowacyjność i zrównoważony rozwój.
Wprowadzenie nowych dyscyplin, jak surfing czy wspinaczka sportowa, podkreśla otwartość Igrzysk na nowe trendy i zainteresowania, które zyskują na popularności na całym świecie. Takie poszerzenie programu olimpijskiego ma na celu przyciągnięcie młodszych widzów i pokazanie, że Igrzyska są w stanie ewoluować i dostosowywać się do zmieniającego się świata.
Nacisk na zrównoważony rozwój i ekologię w organizacji Olimpiady w Paryżu jest odpowiedzią na rosnącą świadomość globalnych wyzwań klimatycznych. Planuje się wykorzystanie istniejących obiektów sportowych oraz tymczasowych, łatwych do zdemontowania konstrukcji, które zmniejszą wpływ Igrzysk na środowisko. Takie podejście stanowi ważny krok w kierunku bardziej zrównoważonych i odpowiedzialnych wydarzeń sportowych na skalę światową.
Różnorodność lokacji, w których odbędą się zawody, pozwoli kibicom nie tylko na śledzenie zmagań sportowych, ale także na odkrywanie piękna i bogactwa Paryża. Od zabytkowego centrum miasta, przez malownicze parki, aż po nowoczesne kompleksy sportowe - Olimpiada w Paryżu będzie świętem sportu zanurzonym w kulturowym sercu Francji.
Dla atletów uczestnictwo w Olimpiadzie to spełnienie marzeń i szczyt sportowej kariery. To czas, kiedy wieloletnie przygotowania, treningi i poświęcenie mogą zostać uwieńczone sukcesem na oczach całego świata. Olimpiada 2024 będzie nie tylko świętem sportu, ale także platformą dla prezentacji talentów, determinacji i ducha rywalizacji, które są esencją każdego sportowca.
Dla widzów, możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu, czy to osobiście, czy za pośrednictwem transmisji online, to unikalna szansa doświadczenia magii Olimpiady. Nowoczesne technologie i media społecznościowe umożliwią fanom na całym świecie dzielenie się emocjami i wspieranie swoich ulubionych sportowców, sprawiając, że Olimpiada 2024 stanie się prawdziwie globalnym świętem sportu, dostępnym dla każdego, niezależnie od miejsca na ziemi.