Strona główna

/

Blog

/

Jak przyrządzić pyszny popcorn?
najlepsze filmy i seriale online

Jak przyrządzić pyszny popcorn?

07.02.2023

Popcorn to klasyczny dodatek do filmów i nie ma nic lepszego niż delektowanie się pysznym i chrupiącym snackiem podczas oglądania ulubionego filmu. Ale jak przyrządzić idealne popcorn, które będzie w sam raz dla Ciebie i Twojego partnera?

Rodzaj ma znaczenie

Aby przyrządzić smaczny popcorn wybierz odpowiedni rodzaj kukurydzy. Możesz wybrać gotową paczkę którą podgrzejesz w mikrofalówce lub ziarna, które sam uprażysz w garnku z grubym dnem. Jeśli jesteś fanem przypraw możesz dodać klasyczni sól ale także cynamon, cukier, czekolady aby jak najbardziej urozmaicić jego smak. Możesz też dodać ulubione dodatki, takie jak orzechy lub nasiona sezamu. Przyrządzenie popcorny w mikrofalówce jest na pewno szybsze - wystarczy włożyć specjalny sprasowany popcorn do mikrofalówki i odczekać 2-3minuty. Jeszcze innym sposobem jest przyrządzenie go na patelni, które trwa też kilka minut.

Stwórz odpowiedni nastrój

Aby umilić sobie filmowy wieczór z drugą połówką warto zadbać o odpowiednią oprawę filmową. Zgaszone światła, kominek, świeczki, ciepły koc - to idealne elementy, które pozwolą Wam poczuć się jeszcze lepiej niż w kinie. Ostatnim krokiem będzie oczywiście wybranie odpowiedniego filmu. Warto zastanowić się co lubicie wspólnie oglądać, jakie gatunki najbardziej lubicie i wyszukać interesującego was filmu lub serialu. Chodzi głównie o to żeby się zrelaksować i cieszyć wspólną chwilą przy oglądaniu. Nie chcecie typowego wieczoru z leżeniem i oglądaniem filmu? Bądźcie kreatywni i stwórzcie dodatkowe atrakcje. Możecie zrobić mini konkurs filmowy i zgadywać tytuły filmów i postaci. Możecie dodatkowo przyrządzić sobie kolację, pyszne drinki żeby wieczór mijał w jeszcze lepszej atmosferze.

Podsumowanie

Podsumowując, aby przyrządzić idealne popcorn i umilić sobie filmowy wieczór z drugą połówką, wystarczy wybrać odpowiednie dodatki, stworzyć romantyczny nastrój i wybrać odpowiedni film. Bądźcie kreatywni i cieszcie się każdą chwilą spędzoną razem. To będzie wieczór, którego nie zapomnicie!

Oglądaj filmy i seriale na

Dyskusja

Pati K

12.02.2023

Jestem fanką chipsów, ale przy dobrym filmie też lubię zajadać się popcornem

Polecane

najlepsze filmy i seriale online

01.02.2023

Najlepsze seriale na HBO Max

najlepsze filmy i seriale online

01.02.2023

Ciekawostki filmowe: Część 1

najlepsze filmy i seriale online

04.02.2023

Jak przygotować wieczorny seans serialowy?

najlepsze filmy i seriale online

07.02.2023

Jak wybrać odpowiedni film dla naszego nastroju?

najlepsze filmy i seriale online

07.02.2023

Jak przyrządzić pyszny popcorn?