Strona główna

/

Seriale

/

Psi patrol
Psi patrol online

Psi patrol

3.5

|

Serial

|

Przygodowy,

Animacja

|

Psi Patrol to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach siedmiu psów, którzy wraz ze swoim dziesięcioletnim przywódcą, Ryderem, ratują mieszkańców Adventure Bay przed różnymi zagrożeniami.

Psi Patrol to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach siedmiu psów, którzy wraz ze swoim dziesięcioletnim przywódcą, Ryderem, ratują mieszkańców Adventure Bay przed różnymi zagrożeniami.

Rok produkcji

2013

Reżyseria

-

Obsada

-

Opis

Każdy z psów ma swoją specjalność i umiejętności, które pomagają im rozwiązywać problemy. Chase, niemiecki owczarek, jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku i bezpieczeństwo. Marshall, dalmatyńczyk, jest strażakiem i ratownikiem. Rubble, młody bulterier, zajmuje się pracami ziemnymi i budowlanymi. Skye, cocker spaniel, jest pilotem i rozpoznaje sytuacje z powietrza. Rocky, mieszaniec teriera, jest ekspertem od recyklingu i wynajduje sposoby na przetwarzanie odpadów. Zuma, labrador, jest ratownikiem wodnym. Everest, szczeniak husky, pojawia się później w serialu i specjalizuje się w ratownictwie w górach.

Serial charakteryzuje się nie tylko kolorową animacją, ale także edukacyjnym podejściem do problemów. Bohaterowie uczą się wartości takich jak przyjaźń, współpraca i odwaga, a także pokazują dzieciom jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Dyskusja

kanal_nielimitowany

26.02.2023

macie coś podobnego do polecenia z takich produkcji dla dzieci?

KamilaWZ

27.02.2023

Psi patrol najlepsza animacja dla dzieci! :)

Polecane produkcje

Gra o tron online

4.6

Gra o tron

Ricki i Morty online

4.3

Ricki i Morty

Wataha online

4.05

Wataha

The Walking Dead online

4.1

The Walking Dead

Peacemaker online

4.1

Peacemaker

Velma online

2

Velma

Oglądaj Psi patrol na

Psi patrol gdzie obejrzeć?

Serial Psi patrol możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Psi patrol - jeśli przypadł Ci do gustu.

Psi patrol po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Psi patrol na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Psi patrol jest dostępny online w HBO.