Strona główna

/

Seriale

/

Deadwood
Deadwood online

Deadwood

4.1

|

Serial

|

Dramat,

Przygodowy

|

Deadwood to amerykański serial telewizyjny z gatunku western, który miał swoją premierę w 2004 roku. Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Deadwood w Dakocie Południowej, w czasie gorączki złota lat 70. XIX wieku.

Deadwood to amerykański serial telewizyjny z gatunku western, który miał swoją premierę w 2004 roku. Akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Deadwood w Dakocie Południowej, w czasie gorączki złota lat 70. XIX wieku.

Rok produkcji

2004

Reżyseria

Davis Guggenheim, Ed Bianchi

Obsada

Molly Parker, Ian McShane, Timothy Olyphant

Opis

Serial skupia się na życiu mieszkańców Deadwood, którzy starają się przetrwać w trudnych warunkach. Głównymi bohaterami są Seth Bullock, były szeryf z Montany, Al Swearengen, właściciel baru i burdelu, oraz inne postacie, takie jak Calamity Jane czy Wild Bill Hickok.

W miarę jak akcja serialu się rozwija, widzowie śledzą różne wątki fabularne, w tym walki o władzę w mieście, kłótnie i spory, romansów, walki z Indianami oraz przestępstw i morderstw.

Deadwood cechuje się mocnymi i autentycznymi dialogami oraz bardzo realistycznym przedstawieniem życia na Dzikim Zachodzie. Serial został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków oraz zdobył wiele nagród, w tym osiem nagród Emmy. Mimo iż serial składa się zaledwie z trzech sezonów, zyskał ogromną popularność i uznawany jest za jedno z najlepszych dzieł telewizyjnych w historii.

Dyskusja

manulek

13.02.2023

z pewnością wciągnie Cię od pierwszych minut - warto zobaczyć

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Azja Express online

3.5

Azja Express

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Oglądaj Deadwood na

Deadwood gdzie obejrzeć?

Serial Deadwood możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Deadwood - jeśli przypadł Ci do gustu.

Deadwood po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Deadwood na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Deadwood jest dostępny online w HBO.