Strona główna

/

Seriale

/

Czarnobyl
Czarnobyl online

Czarnobyl

4.45

|

Serial

|

Dramat

|

Czarnobyl to miniserial telewizyjny z 2019 roku, opowiadający prawdziwą historię jednego z największych katastrof nuklearnych w historii, która miała miejsce 26 kwietnia 1986 roku w elektrowni jądrowej w Czarnobylu na Ukrainie.

Czarnobyl to miniserial telewizyjny z 2019 roku, opowiadający prawdziwą historię jednego z największych katastrof nuklearnych w historii, która miała miejsce 26 kwietnia 1986 roku w elektrowni jądrowej w Czarnobylu na Ukrainie.

Rok produkcji

2019

Reżyseria

Johan Renck

Obsada

Jared Harris, Emily Watson, Stellan Skarsgård

Opis

Serial składa się z pięciu odcinków, które przedstawiają wybuch reaktora jądrowego, działania ratowników oraz śledztwo prowadzone przez radzieckie władze, której celem jest ukrycie prawdy przed światem. Widzowie podążają za postaciami naukowców, inżynierów, wojskowych oraz cywilów, którzy zostali wciągnięci w tę katastrofę i jej skutki. Serial ukazuje brutalne konsekwencje katastrofy, w tym oparzenia, choroby i śmierć, jakie spotkały tysiące ludzi w wyniku wybuchu reaktora. Ukazuje także walkę z władzą i korupcją, a także heroizm ludzi, którzy poświęcili swoje życie, aby uratować innych.

Czarnobyl został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i publiczność, którzy docenili realizm i autentyczność przedstawionych wydarzeń. Serial zdobył wiele nagród, w tym pięć nagród Emmy, w tym nagrodę dla najlepszego miniserialu oraz nagrodę dla najlepszego reżysera.

Dyskusja

Kasia10

10.05.2022

Świetny i przerażający serial który opisuje niestety to co się naprawdę wydarzyło.

JanRap

10.05.2022

Masz rację, Czarnobyl to poruszający i mocny serial. Warto obejrzeć, żeby zrozumieć, jakie konsekwencje może mieć ludzka niewiedza i bezmyślność.

fankaGOT

12.05.2022

Mega ciężki i gęsty klimat. Polecam każdemu bez wyjątku.

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Nowy papież online

4.1

Nowy papież

Oglądaj Czarnobyl na

Czarnobyl gdzie obejrzeć?

Serial Czarnobyl możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Czarnobyl - jeśli przypadł Ci do gustu.

Czarnobyl po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Czarnobyl na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Czarnobyl jest dostępny online w HBO.