Strona główna

/

Seriale

/

Prawo ulicy
Prawo ulicy online

Prawo ulicy

4.3

|

Serial

|

Kryminał,

Dramat

|

Prawo ulicy (ang. The Wire) to amerykański serial kryminalny, którego pierwszy sezon miał swoją premierę w 2002 roku. Serial stworzył David Simon i składa się z pięciu sezonów.

Prawo ulicy (ang. The Wire) to amerykański serial kryminalny, którego pierwszy sezon miał swoją premierę w 2002 roku. Serial stworzył David Simon i składa się z pięciu sezonów.

Rok produkcji

2002

Reżyseria

Joe Chappelle, Ernest R. Dickerson

Obsada

Dominic West, Deirdre Lovejoy, John Doman

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w Baltimore i skupia się na życiu miasta, jego mieszkańcach oraz ludziach związanych z systemem prawnym i policyjnym. Każdy sezon skupia się na innej gałęzi kryminalnej, takiej jak handel, przestępczość zorganizowana, polityka miasta czy szkolnictwo.

W serialu pojawia się wiele postaci, zarówno po stronie prawa, jak i przestępców, a ich historie są przedstawione w sposób realistyczny i złożony. Serial skupia się na relacjach między postaciami, ich motywacjach i walkach z systemem, a także na problemach społecznych, takich jak ubóstwo, bezrobocie i dyskryminacja rasowa.

Prawo ulicy jest uważane za jedno z najlepszych osiągnięć telewizyjnych, dzięki swojemu głębokiemu spojrzeniu na problemy miasta, świetnej obsadzie oraz realistycznej reprezentacji różnych kultur i środowisk. Serial zdobył wiele nagród, w tym nagrodę Peabody, a także cieszy się uznaniem krytyków i fanów na całym świecie.

Dyskusja

Karol

22.02.2023

Prawo ulicy jest świetne. Idealne na długie zimowe wieczory

fankaGOT

21.02.2023

Dla mnie zbyt mocny serial ale tak czy siak wciągnął

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Miłość i śmierć online

soon

Miłość i śmierć

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Oglądaj Prawo ulicy na

Prawo ulicy gdzie obejrzeć?

Serial Prawo ulicy możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Prawo ulicy - jeśli przypadł Ci do gustu.

Prawo ulicy po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Prawo ulicy na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Prawo ulicy jest dostępny online w HBO.