Strona główna

/

Seriale

/

Sukcesja
Sukcesja online

Sukcesja

4.15

|

Serial

|

Dramat,

Komedia

|

Sukcesja (ang. Succession) to amerykański serial dramatyczny stworzony przez Jessego Armstronga. Serial miał swoją premierę w 2018 roku i składa się z trzech sezonów.

Sukcesja (ang. Succession) to amerykański serial dramatyczny stworzony przez Jessego Armstronga. Serial miał swoją premierę w 2018 roku i składa się z trzech sezonów.

Rok produkcji

2018

Reżyseria

Mark Mylod

Obsada

Brian Cox, Kieran Culkin, Jeremy Strong

Opis

Fabuła serialu skupia się na rodzinie Roy, która jest właścicielem jednej z największych firm mediowych na świecie. Główny bohater, Logan Roy (Brian Cox), to charyzmatyczny, ale skomplikowany patriarcha rodziny, który stara się zachować kontrolę nad swoim imperium i przekazać je w ręce swojego następcy. Jego dzieci, Kendall (Jeremy Strong), Roman (Kieran Culkin) i Siobhan (Sarah Snook), również są zamieszani w walkę o władzę i wpływy.

W serialu pojawiają się również inne postacie związane z firmą Roya, takie jak dziennikarze, doradcy i inwestorzy, którzy wpływają na losy rodziny. Fabuła skupia się na relacjach między postaciami, ich walkach o władzę i wpływy, a także na ich życiu prywatnym.

Sukcesja wyróżnia się nie tylko doskonałą obsadą i reżyserią, ale także napiętą atmosferą, czarnym humorem i realizmem. Serial porusza wiele ważnych tematów, takich jak korupcja, manipulacja i upadek moralny, a także wpływ mediów na życie społeczne i polityczne.

Sukcesja zdobyła wiele nagród, w tym siedem nagród Emmy i trzy nagrody Złotego Globu. Serial cieszył się również pozytywnymi recenzjami krytyków i stał się jednym z najbardziej kultowych seriali ostatnich lat.

Dyskusja

Marta

22.02.2023

Sukcesja pokazuje że można zrobić wszystko aby dostać się na szczyt...

Kasia10

23.02.2023

Nie znałam, ale chętnie obejrzę. Dobrze, że jest na Playerze. Dzięki za podpowiedź!

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Miłość i śmierć online

soon

Miłość i śmierć

Luther online

4

Luther

Mój agent online

3.7

Mój agent

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Oglądaj Sukcesja na

Sukcesja gdzie obejrzeć?

Serial Sukcesja możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Sukcesja - jeśli przypadł Ci do gustu.

Sukcesja po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Sukcesja na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Sukcesja jest dostępny online w HBO.