Strona główna

/

Seriale

/

Gomorra
Gomorra online

Gomorra

4.15

|

Serial

|

Kryminał,

Dramat

|

Gomorra to włoski serial kryminalny z 2014 roku oparty na bestsellerowej książce Roberto Saviano o tym samym tytule. Serial skupia się na działalności neapolitańskiej mafii Camorra i jej wpływie na życie ludzi w Neapolu.

Gomorra to włoski serial kryminalny z 2014 roku oparty na bestsellerowej książce Roberto Saviano o tym samym tytule. Serial skupia się na działalności neapolitańskiej mafii Camorra i jej wpływie na życie ludzi w Neapolu.

Rok produkcji

2014

Reżyseria

Claudio Cupellini

Obsada

Salvatore Esposito, Cristiana Dell'Anna, Marco D'Amore

Opis

Serial przedstawia historię dwóch młodych ludzi - Ciro Di Marzio (Marco D'Amore) i Pietro Savastano (Fortunato Cerlino), którzy zostają wplątani w działalność Camorry i stają się coraz bardziej zaangażowani w świat przestępczy. Fabuła serialu skupia się na relacjach między gangsterami, ich walkach o władzę i wpływy, a także na ich życiu prywatnym.

Gomorra wyróżnia się surowym, realistycznym stylem, który wzbudza napięcie i emocje, a także skomplikowaną fabułą i wiarygodnymi kreacjami aktorskim. Serial porusza wiele ważnych tematów, takich jak korupcja, przemoc, nierówności społeczne, a także wpływ mafii na życie codzienne ludzi.

Gomorra zdobyła wiele nagród i nominacji, zarówno w kraju, jak i za granicą. Serial cieszył się dużą popularnością wśród widzów, a także został uznany za jedno z najlepszych włoskich produkcji telewizyjnych w historii. W 2021 roku premierę miał piąty sezon serialu, który nadal cieszy się dużym zainteresowaniem widzów.

Dyskusja

JanRap

23.02.2023

Gomorra jest jednym z moich ulubionych seriali. Książka też bardzo dobra polecam!

kokot

23.02.2023

no ja też się mega wkręciłem

Polecane produkcje

Ród Smoka online

4.25

Ród Smoka

The Last of Us online

4.5

The Last of Us

Sherlock online

4.35

Sherlock

Czarnobyl online

4.45

Czarnobyl

Gra o tron online

4.6

Gra o tron

Kompania Braci online

4.45

Kompania Braci

Oglądaj Gomorra na

Gomorra gdzie obejrzeć?

Serial Gomorra możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Gomorra - jeśli przypadł Ci do gustu.

Gomorra po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Gomorra na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Gomorra jest dostępny online w HBO.