Strona główna

/

Seriale

/

Detektyw
Detektyw online

Detektyw

4.2

|

Serial

|

Dramat

|

Detektyw (ang. True Detective) to amerykański serial kryminalny stworzony przez Nic Pizzolatto. Pierwszy sezon serialu miał swoją premierę w 2014 roku.

Detektyw (ang. True Detective) to amerykański serial kryminalny stworzony przez Nic Pizzolatto. Pierwszy sezon serialu miał swoją premierę w 2014 roku.

Rok produkcji

2014

Reżyseria

Cary Joji Fukunaga

Obsada

Matthew McConaughey, Colin Farrell, Rachel McAdams

Opis

Serial składa się z antologicznych sezonów, co oznacza, że każdy sezon ma oddzielną fabułę, a obsada i reżyseria mogą się zmieniać między sezonami. Każdy sezon skupia się na innej sprawie kryminalnej i ma inną obsadę. Pierwszy sezon Detektywa skupia się na dwóch detektywach, Rustinie Rust Cohle (Matthew McConaughey) i Martinie Marty Hart (Woody Harrelson), którzy prowadzą śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw w stanie Luizjana.

Fabuła serialu jest przedstawiona w dwóch czasach - w 1995 roku, kiedy detektywi prowadzą śledztwo, oraz w 2012 roku, kiedy zostają przesłuchani w związku z nową serią morderstw.

Detektyw cechuje się mroczną i intensywną atmosferą oraz skomplikowaną fabułą. Serial przedstawia wiele skomplikowanych postaci i ich relacji, a także porusza wiele ważnych tematów, takich jak religia, filozofia, moralność i ludzka psychika.

Serial zdobył wiele nagród, w tym nagrodę Emmy i nagrodę Złotego Globu dla Matthew McConaugheya za jego rolę w pierwszym sezonie. Mimo że późniejsze sezony spotkały się z mieszanymi recenzjami, Detektyw zyskał duże uznanie krytyków i stał się jednym z najważniejszych seriali kryminalnych w historii telewizji.

Dyskusja

Kasia10

20.01.2023

Lubię takie pokręcone historię jak te w Detektywie. HBO umie w seriale :)

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Nowy papież online

4.1

Nowy papież

Oglądaj Detektyw na

Detektyw gdzie obejrzeć?

Serial Detektyw możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Detektyw - jeśli przypadł Ci do gustu.

Detektyw po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Detektyw na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Detektyw jest dostępny online w HBO.