Strona główna

/

Seriale

/

The Last of Us
The Last of Us online

The Last of Us

4.5

|

Serial

|

Dramat,

Akcja

|

The Last of Us przedstawia historię, która rozgrywa się dwadzieścia lat po upadku współczesnej cywilizacji. W tym postapokaliptycznym świecie Joel, otrzymuje zadanie przemycenia Ellie, która żyje w strefie kwarantanny, przez niebezpieczne i zniszczone tereny skażone przez niezbadaną grzybnie.

The Last of Us przedstawia historię, która rozgrywa się dwadzieścia lat po upadku współczesnej cywilizacji. W tym postapokaliptycznym świecie Joel, otrzymuje zadanie przemycenia Ellie, która żyje w strefie kwarantanny, przez niebezpieczne i zniszczone tereny skażone przez niezbadaną grzybnie.

Rok produkcji

2023

Reżyseria

Peter Hoar, Jeremy Webb

Obsada

Pedro Pascal, Bella Ramsey, Anna Torv

Opis

Serial The Last of Us opowiada historię Joela i Ellie, którzy przemierzają postapokaliptyczny świat opanowany przez zombiaki zmutowane przez grzyby. Jednakże, twórcy serialu postanowili pójść o krok dalej i rozszerzyć świat przedstawiony w grze, aby pokazać nam historie ludzi żyjących na jego marginesach. W tym świecie nie ma już szansy na normalne życie, ale istnieją wciąż ludzie, którzy próbują przetrwać i znaleźć dla siebie jakieś miejsce w tej nowej okrutnej rzeczywistości.

Serial eksploruje tematy, które pojawiały się w grze, takie jak miłość, zdrada, poświęcenie oraz brutalność i ludzkie odruchy w ekstremalnych sytuacjach. Fabuła jest oparta na złożonych emocjach i relacjach między bohaterami. Dzięki temu, The Last of Us staje się czymś więcej niż tylko horrorem o zombie, a jest to doskonała adaptacja gry wideo, której świat został przedstawiony w sposób autentyczny i głęboki.

Serial zaczyna się od prologu, w którym naukowiec układa nowy łańcuch pokarmowy, gdzie pasożytnicze grzyby umieszczone są na szczycie. Ten wstęp symbolizuje cały świat przedstawiony w serialu, gdzie zarażenie grzybami doprowadziło do upadku cywilizacji i wszystko jest na krawędzi zagłady. The Last of Us to serial, który pokazuje, że nawet w świecie pełnym chaosu i zła, istnieją jeszcze jednostki, które walczą o przetrwanie i godność.

Dyskusja

Krzysztof_02

23.02.2023

Po prostu świetny!

4nia

22.02.2023

Czy The Last of us można obejrzeć z lektorem PL?

tom

22.02.2023

tak, masz dostęp do kilku wersji językowych :)

bartek

20.02.2023

gra rewelka, serial też. Mega mroczny klimat apokalipsy i zombiaków

Janek K

21.02.2023

The Last of Us to jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek grałem. Fabuła jest poruszająca, postacie są wspaniale wykreowane, a grafika i dźwięk są niesamowite. Serial też jak na razie daje rade.

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Nowy papież online

4.1

Nowy papież

Oglądaj The Last of Us na

The Last of Us gdzie obejrzeć?

Serial The Last of Us możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu The Last of Us - jeśli przypadł Ci do gustu.

The Last of Us po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial The Last of Us na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial The Last of Us jest dostępny online w HBO.