Strona główna

/

Seriale

/

Fargo
Fargo online

Fargo

4.1

|

Serial

|

Dramat,

Kryminał

|

Fargo to amerykański serial antologiczny, którego akcja toczy się w fikcyjnym świecie inspirowanym filmem Coenów pod tym samym tytułem. Serial miał swoją premierę w 2014 roku i składa się z czterech sezonów.

Fargo to amerykański serial antologiczny, którego akcja toczy się w fikcyjnym świecie inspirowanym filmem Coenów pod tym samym tytułem. Serial miał swoją premierę w 2014 roku i składa się z czterech sezonów.

Rok produkcji

2014

Reżyseria

Michael Uppendahl

Obsada

Billy Bob Thornton, Colin Hanks, Martin Freeman

Opis

Każdy sezon Fargo opowiada oddzielną, niezależną historię, ale wszystkie sezon łączy to, że akcja toczy się w regionie Fargo, w stanie Minnesota i Dakocie Północnej. Serial łączy w sobie elementy kryminału, czarnej komedii i dramatu.

Akcja pierwszego sezonu toczy się w 2006 roku i skupia się na Lesterze Nygaardzie (Martin Freeman), przeciętnym sprzedawcy ubezpieczeń, którego życie ulega zmianie po spotkaniu ze sprytnym i groźnym Lorne'em Malvo (Billy Bob Thornton). Reszta sezonów skupia się na innych bohaterach i ich problemach.

W Fargo pojawiają się liczne postacie, z których każda jest w jakiś sposób skomplikowana i interesująca. Charakterystyczne dla serialu są nieoczekiwane zwroty akcji, napięcie, intrygi i czarny humor. Serial wyróżnia się także wyjątkową reżyserią, fotograficzną jakością i starannością w rekonstrukcji czasów, w których akcja się toczy. Fargo zdobył wiele nagród i nominacji, w tym trzy nagrody Emmy i dwie nagrody Złotego Globu. Serial cieszył się również uznaniem krytyków i stał się jednym z najbardziej kultowych seriali ostatnich lat.

Dyskusja

Kasia Z

21.02.2023

Skomplikowany ale wszystko się zawsze układa :)

OLO

23.02.2023

Gdzie można online obejrzeć Fargo?

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Miłość i śmierć online

soon

Miłość i śmierć

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Oglądaj Fargo na

Fargo gdzie obejrzeć?

Serial Fargo możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Fargo - jeśli przypadł Ci do gustu.

Fargo po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Fargo na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Fargo jest dostępny online w HBO.