Strona główna

/

Seriale

/

Młody Sheldon
Młody Sheldon online

Młody Sheldon

3.6

|

Serial

|

Komedia

|

Młody Sheldon to amerykański serial komediowy stworzony przez Chucka Lorre'a i Stevena Molaro, będący spin-offem popularnego sitcomu Teoria wielkiego podrywu. Serial miał swoją premierę w 2017 roku na antenie CBS.

Młody Sheldon to amerykański serial komediowy stworzony przez Chucka Lorre'a i Stevena Molaro, będący spin-offem popularnego sitcomu Teoria wielkiego podrywu. Serial miał swoją premierę w 2017 roku na antenie CBS.

Rok produkcji

2017

Reżyseria

Chuck Lorre, Steven Molaro

Obsada

Iain Armitage, Lance Barber, Zoe Perry

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w latach 80. XX wieku i skupia się na życiu młodego Sheldona Coopera, genialnego fizyka, który jako dziecko już wykazywał wyjątkową inteligencję i zainteresowanie nauką. Widzowie mają okazję poznać jego rodzinę, w tym matkę Mary, ojca George'a i rodzeństwo – starszego brata George'a Jr. oraz bliźniaczych sióstr, Missy i Georgie'ego.

Serial pokazuje, jak Sheldon radzi sobie w szkole, jak walczy z codziennymi wyzwaniami i jak rozwija swoje zainteresowania naukowe, będące źródłem jego przyszłych sukcesów. W międzyczasie, jego rodzina musi stawić czoła problemom finansowym, konfliktom i innym trudnościom, które pojawiają się w ich życiu.

Młody Sheldon to humorystyczny, ale i poruszający portret genialnego naukowca w dzieciństwie, który już wtedy miał wyjątkowe zdolności i wyjątkową osobowość. Serial zyskał dużą popularność wśród widzów, a występ Iaina Armitage'a, grającego młodego Sheldona, był szczególnie doceniany.

Dyskusja

Venom80

14.02.2023

Młody Sheldon jest super! Świetnie się to oglądało. Czekam na kolejną część!

Polecane produkcje

Biuro online

4.5

Biuro

Ricki i Morty online

4.3

Ricki i Morty

Sukcesja online

4.15

Sukcesja

Przyjaciele online

4.35

Przyjaciele

Biały lotos online

3.9

Biały lotos

Teoria wielkiego podrywu online

3.9

Teoria wielkiego podrywu

Oglądaj Młody Sheldon na

Młody Sheldon gdzie obejrzeć?

Serial Młody Sheldon możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Młody Sheldon - jeśli przypadł Ci do gustu.

Młody Sheldon po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Młody Sheldon na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Młody Sheldon jest dostępny online w HBO.