Strona główna

/

Seriale

/

Saturday Night Live
Saturday Night Live online

Saturday Night Live

4.1

|

Serial

|

Program TV,

Komedia

|

Saturday Night Live (SNL) to popularny program rozrywkowy emitowany na antenie amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 1975 roku i od tamtej pory program cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Saturday Night Live (SNL) to popularny program rozrywkowy emitowany na antenie amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 1975 roku i od tamtej pory program cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Rok produkcji

1975

Reżyseria

Dave Wilson

Obsada

Beck Bennett, Kate McKinnon, Darrell Hammond

Opis

SNL to program składający się z serii skeczy, monologów, parodii i występów muzycznych. Każdy odcinek zwykle ma około 90 minut i jest emitowany na żywo w sobotnie wieczory. W programie występuje stały zespół aktorów oraz goście specjalni, którzy pojawiają się jako gospodarze odcinka lub jako zaproszeni do udziału w skeczach.

SNL jest znany z tego, że podejmuje aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturowe. Program często parodiuje celebrytów, polityków i wydarzenia na całym świecie, co przyciąga uwagę widzów z całego świata. Saturday Night Live stał się również platformą dla wielu znanych artystów, którzy występowali w programie na początku swojej kariery.

Pomimo że Saturday Night Live ma już ponad 45 lat, program wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych na świecie. Emitowany na żywo, nie stroni od kontrowersyjnych tematów i zabawnych skeczy, SNL ciągle zaskakuje swoją kreatywnością i odważnym podejściem do telewizyjnej rozrywki.

Dyskusja

kanal_nielimitowany

25.02.2023

Warto zobaczyć. Kultowy Program z ogromną tradycją!

Polecane produkcje

Biuro online

4.5

Biuro

Ricki i Morty online

4.3

Ricki i Morty

Sukcesja online

4.15

Sukcesja

Przyjaciele online

4.35

Przyjaciele

Biały lotos online

3.9

Biały lotos

Teoria wielkiego podrywu online

3.9

Teoria wielkiego podrywu

Oglądaj Saturday Night Live na

Saturday Night Live gdzie obejrzeć?

Serial Saturday Night Live możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Saturday Night Live - jeśli przypadł Ci do gustu.

Saturday Night Live po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Saturday Night Live na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Saturday Night Live jest dostępny online w HBO.