Strona główna

/

Seriale

/

Biały lotos
Biały lotos online

Biały lotos

3.9

|

Serial

|

Komedia,

Dramat,

Tajemnica,

Kryminał

|

Biały Lotos to serial telewizyjny wyprodukowany przez HBO, opowiadający historię luksusowego kurortu na egzotycznej wyspie zwanym Białym Lotosem.

Biały Lotos to serial telewizyjny wyprodukowany przez HBO, opowiadający historię luksusowego kurortu na egzotycznej wyspie zwanym Białym Lotosem.

Rok produkcji

2021

Reżyseria

Mike White

Obsada

Jennifer Coolidge, Jon Gries, Aubrey Plaza

Opis

Serial porusza wiele tematów, takich jak zdrada, kultura masowa i korupcja. Wszystkie te wątki splatają się w skomplikowanej sieci relacji i intryg między postaciami. W miarę jak akcja rozwija się, coraz więcej sekretów zaczyna wychodzić na jaw, a sytuacja na Białym Loctosie staje się coraz bardziej niebezpieczna.

W serialu występuje wiele znanych aktorów, w tym Connie Britton, Jennifer Coolidge, Murray Bartlett i Alexandra Daddario. Fabuła i atmosfera serialu są porównywane do klasycznych filmów noir, a stylizacja i muzyka nawiązują do kultury lat 80. i 90. XX wieku.

Biały Lotos spotkał się z pozytywnymi recenzjami krytyków i widzów, którzy docenili m.in. złożoną fabułę i obsadę aktorską. Serial został również nominowany do kilku nagród, w tym Emmy.

Dyskusja

kamikadze

16.01.2023

Dobry serial :)

Polecane produkcje

Ród Smoka online

4.25

Ród Smoka

The Last of Us online

4.5

The Last of Us

Sherlock online

4.35

Sherlock

Czarnobyl online

4.45

Czarnobyl

Gra o tron online

4.6

Gra o tron

Biuro online

4.5

Biuro

Oglądaj Biały lotos na

Biały lotos gdzie obejrzeć?

Serial Biały lotos możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Biały lotos - jeśli przypadł Ci do gustu.

Biały lotos po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Biały lotos na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Biały lotos jest dostępny online w HBO.