Strona główna

/

Seriale

/

Pakt
Pakt online

Pakt

3.6

|

Serial

|

Thriller,

Akcja

|

Piotr Grodecki jest dziennikarzem śledczym pracującym dla prestiżowego dziennika, który przypadkowo wpada na ślad skandalicznej afery finansowej.

Piotr Grodecki jest dziennikarzem śledczym pracującym dla prestiżowego dziennika, który przypadkowo wpada na ślad skandalicznej afery finansowej.

Rok produkcji

2015

Reżyseria

Leszek Dawid

Obsada

Magdalena Popławska, Marcin Dorociński, Adam Woronowicz

Opis

Mimo początkowego sprzeciwu redakcji, dzięki determinacji i wytrwałości, udaje mu się opublikować artykuł, który wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. Wspierany przez agentkę CBŚ, Weronikę, Piotr odkrywa kolejne niepokojące fakty związane z tą sprawą, jednak niespodziewanie dostaje tajemniczą wiadomość, która zmusza go do szerszego i bardziej złożonego śledztwa.

Dyskusja

Julia99

15.03.2023

Ciekawa historia, wciągający, mroczny, polski serial

Polecane produkcje

Ród Smoka online

4.25

Ród Smoka

The Last of Us online

4.5

The Last of Us

Gra o tron online

4.6

Gra o tron

Ricki i Morty online

4.3

Ricki i Morty

Wataha online

4.05

Wataha

The Walking Dead online

4.1

The Walking Dead

Oglądaj Pakt na

Pakt gdzie obejrzeć?

Serial Pakt możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Pakt - jeśli przypadł Ci do gustu.

Pakt po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Pakt na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Pakt jest dostępny online w HBO.