Strona główna

/

Seriale

/

Wojownik
Wojownik online

Wojownik

4.1

|

Serial

|

Dramat,

Akcja

|

Wojownik to amerykański serial telewizyjny, który zadebiutował w 2019 roku na antenie stacji Cinemax. Serial ten został stworzony przez Bruce'a Lee i Justina Lin, a fabuła osadzona jest w San Francisco w latach 1870-tych.

Wojownik to amerykański serial telewizyjny, który zadebiutował w 2019 roku na antenie stacji Cinemax. Serial ten został stworzony przez Bruce'a Lee i Justina Lin, a fabuła osadzona jest w San Francisco w latach 1870-tych.

Rok produkcji

2019

Reżyseria

David Petrarca, Loni Peristere

Obsada

Olivia Cheng, Jason Tobin, Andrew Koji

Opis

Główny bohater, Ah Sahm (grany przez Andrew Koji) to tajwański wojownik, który przybywa do San Francisco, by odnaleźć swoją siostrę. Tam zostaje wciągnięty w walki między chińskimi gangami, a także w konflikt z miejscowymi gangsterami, którzy kontrolują miasto.

Ah Sahm jest wyjątkowo uzdolnionym wojownikiem i szybko zyskuje reputację wśród przestępców, a także u białych mieszkańców miasta. Z czasem, staje się on kluczową postacią w walkach o kontrolę nad miastem, a także zaczyna odkrywać swoje pochodzenie i korzenie.

Serial Wojownik łączy elementy akcji, kryminału, dramatu i historii, co przyciąga różnorodną publiczność. Pokazuje on brutalną rzeczywistość życia w San Francisco w latach 1870-tych, gdzie walki i przemoc są na porządku dziennym. Jednocześnie, serial pokazuje bohaterów, którzy walczą o swoje marzenia, wolność i godność, co czyni go bardzo inspirującym.

Dyskusja

kanal_nielimitowany

15.02.2023

Nie spodziewałam się, że ten serial będzie tak nie typowy... wciąż mam go w pamięci

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Nowy papież online

4.1

Nowy papież

Oglądaj Wojownik na

Wojownik gdzie obejrzeć?

Serial Wojownik możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Wojownik - jeśli przypadł Ci do gustu.

Wojownik po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Wojownik na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Wojownik jest dostępny online w HBO.