Strona główna

/

Filmy

/

Madagaskar 2
Madagaskar 2 online

Madagaskar 2

3.2

|

Film

|

Familijny,

Animacja

|

Madagaskar 2 to amerykański film animowany z 2008 roku, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation. Jest to kontynuacja popularnego filmu animowanego Madagaskar z 2005 roku.

Madagaskar 2 to amerykański film animowany z 2008 roku, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation. Jest to kontynuacja popularnego filmu animowanego Madagaskar z 2005 roku.

Rok produkcji

2008

Reżyseria

Eric Darnell, Tom McGrath

Obsada

Sacha Baron Cohen, David Schwimmer, Ben Stiller

Opis

Film kontynuuje historię czwórki zwierząt z Central Parku w Nowym Jorku: lwa Alexa, zebry Marty'ego, żyrafy Melmana i hipopotama Glorii, którzy po wypadnięciu z klatki w zoo zostają przetransportowani do dzikiej przyrody Madagaskaru.

W Madagaskarze 2 bohaterowie ponownie stają się głównymi postaciami. Tym razem, kierują się w stronę Afryki, aby odnaleźć swój rodzinny kraj. Wraz z nimi wyrusza drużyna pingwinów, która ponownie będzie sprawiała wiele kłopotów.

W trakcie swojej przygody bohaterowie spotykają nowych przyjaciół, ale także muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Alex musi stawić czoła swoim strachom i przyjąć swoją prawdziwą naturę lwa, a Melman po raz pierwszy zakochuje się.

Madagaskar 2 to wciągająca i zabawna historia, z mnóstwem komediowych momentów, barwnymi postaciami i pięknymi krajobrazami. Film ten skierowany jest do widzów każdego wieku, a zwierzęce przygody bohaterów na pewno rozbawią zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dyskusja

navigator

11.02.2023

dobrze, że jest to do oberzenia na HBO, Madagaskar to super baja :)

Polecane produkcje

Jak wytresować smoka online

4.2

Jak wytresować smoka

Shrek online

3.6

Shrek

Spider-Man Uniwersum online

3.7

Spider-Man Uniwersum

Shrek 2 online

3.6

Shrek 2

Megamocny online

3.6

Megamocny

Gwiezdny pył online

3.6

Gwiezdny pył

Oglądaj Madagaskar 2 na

Madagaskar 2 gdzie obejrzeć?

Film Madagaskar 2 możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Madagaskar 2 - jeśli przypadł Ci do gustu.

Madagaskar 2 po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Madagaskar 2 na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Madagaskar 2 jest dostępny online w HBO.