Strona główna

/

Filmy

/

Jak wytresować smoka
Jak wytresować smoka online

Jak wytresować smoka

4.2

|

Film

|

Fantasy,

Animacja

|

Jak wytresować smoka to amerykański film animowany z 2010 roku, stworzony na podstawie książki Cressidy Cowell.

Jak wytresować smoka to amerykański film animowany z 2010 roku, stworzony na podstawie książki Cressidy Cowell.

Rok produkcji

2010

Reżyseria

Dean DeBlois, Chris Sanders

Obsada

Gerard Butler, America Ferrera, Jay Baruchel

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w świecie, w którym ludzie i smoki od wieków toczą ze sobą walki. Główny bohater, młody wiking imieniem Czkawka, chce przypisać się do grona wojowników, którzy walczą z groźnymi gadami. Jednakże, gdy udaje mu się pochwycić najgroźniejszego smoka - Nocnego Furii, przekonuje się, że nie wszystko, co mu powiedziano o tych zwierzętach, jest prawdą. Zaczyna poznawać prawdziwe oblicze smoków, ich zwyczaje i potrzeby. Stopniowo zmienia swój stosunek do nich, zaczynając traktować je jak swoich przyjaciół.

Jak wytresować smoka to film pełen humoru, przygód i emocji. Przedstawia piękno przyrody, a także ukazuje, jak ważne jest zrozumienie innych istot, aby móc z nimi żyć w zgodzie. Film ten jest również pełen dynamicznych scen walki, a jednocześnie przekazuje ważne wartości i ukazuje, jak nie warto oceniać innych na podstawie uprzedzeń i stereotypów.

Dyskusja

Franek Dolas

11.02.2023

po prostu super bajka :)

Polecane produkcje

Przyczajony tygrys, ukryty smok online

3.6

Przyczajony tygrys, ukryty smok

LEGO BATMAN: FILM online

3.5

LEGO BATMAN: FILM

Charlie i fabryka czekolady online

3.5

Charlie i fabryka czekolady

Megamocny online

3.6

Megamocny

Madagaskar 2 online

3.2

Madagaskar 2

Sen nocy letniej online

3.1

Sen nocy letniej

Oglądaj Jak wytresować smoka na

Jak wytresować smoka gdzie obejrzeć?

Film Jak wytresować smoka możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Jak wytresować smoka - jeśli przypadł Ci do gustu.

Jak wytresować smoka po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Jak wytresować smoka na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Jak wytresować smoka jest dostępny online w HBO.