Strona główna

/

Filmy

/

Shrek 2
Shrek 2 online

Shrek 2

3.6

|

Film

|

Komedia,

Animacja

|

Shrek 2 to amerykański film animowany z 2004 roku, kontynuacja kultowego przeboju Shrek z 2001 roku. Film został wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation i odniósł ogromny sukces na całym świecie.

Shrek 2 to amerykański film animowany z 2004 roku, kontynuacja kultowego przeboju Shrek z 2001 roku. Film został wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation i odniósł ogromny sukces na całym świecie.

Rok produkcji

2004

Reżyseria

Andrew Adamson, Kelly Asbury

Obsada

Agnieszka Kunikowska, Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski

Opis

Akcja filmu rozgrywa się po ślubie Shreka (Mike Myers) i Fiony (Cameron Diaz). Para postanawia udać się do pałacu rodziców Fiony, aby tam przedstawić swojego nowo poślubionego męża. Niestety, rodzice Fiony nie okazują się zbyt przychylnie nastawieni do Shreka, ponieważ nie spełnia on ich oczekiwań jako ideał królewski.

W międzyczasie, na scenę wkracza Przybysz (Antonio Banderas), który proponuje Shrekowi umowę zwaną Zamianą - umożliwiającą mu zdobycie trzeźwego myślenia i szansę na zachowanie swojej miłości do Fiony. Jednakże, Przybysz ma również własne cele, a jego prawdziwe zamiary zagrażają planom Shreka.

Film wyróżnia się humorystycznym podejściem do klasycznych baśni oraz kultowymi postaciami takimi jak Osioł (Eddie Murphy) czy Kot w Butach (Antonio Banderas), którzy stanowią nieodłączny element zabawy i komedii w całej historii. Shrek 2 zdobył uznanie krytyków i publiczności, zarabiając ponad 920 milionów dolarów na całym świecie.

Dyskusja

Franek Dolas

19.02.2023

W Shreku polski dubling najlepszy!

Polecane produkcje

Strażnicy Galaktyki vol. 3 online

soon

Strażnicy Galaktyki vol. 3

Ocean's 13 online

3.5

Ocean's 13

LEGO BATMAN: FILM online

3.5

LEGO BATMAN: FILM

Megamocny online

3.6

Megamocny

Kung Fu Panda online

3.6

Kung Fu Panda

Zabójcza broń online

3.6

Zabójcza broń

Oglądaj Shrek 2 na

Shrek 2 gdzie obejrzeć?

Film Shrek 2 możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Shrek 2 - jeśli przypadł Ci do gustu.

Shrek 2 po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Shrek 2 na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Shrek 2 jest dostępny online w HBO.