Strona główna

/

Filmy

/

Dobry rok
Dobry rok online

Dobry rok

3.1

|

Film

|

Komedia,

Dramat

|

Dobry rok to film z 2006 roku w reżyserii Ridleya Scotta, oparty na powieści Petera Mayle'a.

Dobry rok to film z 2006 roku w reżyserii Ridleya Scotta, oparty na powieści Petera Mayle'a.

Rok produkcji

2006

Reżyseria

Ridley Scott

Obsada

Russell Crowe, Marion Cotillard, Albert Finney

Opis

Film opowiada historię Maxa Skinnera, eleganckiego i ambitnego maklera z Londynu, który dziedziczy winnicę po swoim wujku w Prowansji we Francji. Max, który w ogóle nie interesuje się winem, decyduje się na wyjazd do Francji, aby sprzedać winnicę i cieszyć się zyskiem.

Jednakże, Max szybko odkrywa, że życie we Francji jest znacznie bardziej relaksujące i spokojne niż w Londynie. Podczas pobytu Max poznaje fascynujących ludzi, takich jak właścicielka pobliskiej restauracji, winiarz i jego córkę, którzy pomagają mu odkryć prawdziwą wartość życia.

Max musi również zmierzyć się z trudnościami związanymi z prowadzeniem winnicy, takimi jak choroby winorośli, konkurencja z innymi producentami wina i zagrożenie ze strony deweloperów, którzy chcą kupić jego ziemię. W trakcie walki o przetrwanie winnicy Max zdaje sobie sprawę, że jego życie ma znacznie więcej wartości niż tylko kwestie biznesowe.

Dobry rok to film, który zachwyca widzów pięknem południowej Francji, a także opowiada historię odkrywania wartości życia, relacji międzyludzkich i korzeni. W filmie pojawiają się również wątki romantyczne, humorystyczne i dramatyczne, które sprawiają, że historia Maxa Skinnera jest fascynująca i wciągająca.

Dyskusja

NETFLIX

12.02.2023

Marion jest extra!!!

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Oglądaj Dobry rok na

Dobry rok gdzie obejrzeć?

Film Dobry rok możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Dobry rok - jeśli przypadł Ci do gustu.

Dobry rok po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Dobry rok na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Dobry rok jest dostępny online w HBO.