Strona główna

/

Filmy

/

Dom Gucci
Dom Gucci online

Dom Gucci

3.35

|

Film

|

Dramat,

Kryminał,

|

Film Dom Gucci to amerykański dramat kryminalny z 2021 roku, reżyserowany przez Ridleya Scotta.

Film Dom Gucci to amerykański dramat kryminalny z 2021 roku, reżyserowany przez Ridleya Scotta.

Rok produkcji

2021

Reżyseria

Ridley Scott

Obsada

Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto

Opis

Film opowiada historię rodziny Gucci - włoskiej dynastii mody - i jej przemysłowych osiągnięć w branży fashion. W rolach głównych występują Lady Gaga jako Patrizia Reggiani, była żona Maurizio Gucciego (grany przez Adama Drivera), Jared Leto jako Paolo Gucci, a także Al Pacino jako Aldo Gucci i Jeremy Irons jako Rodolfo Gucci.

Film koncentruje się na historii Patrizii Reggiani, która zostaje skazana na więzienie za zamordowanie swojego byłego męża - Maurizio Gucciego, jednego z członków rodziny Gucci. Fabuła filmu ukazuje dramatyczną historię miłości, zdrady, zawiści i morderstwa. Przedstawione są konflikty rodzinne, które doprowadzają do upadku firmy, a także zbrodnie popełnione przez Reggiani.

Dom Gucci to pięknie sfilmowany i stylowy obraz, który przedstawia historię jednej z najbardziej wpływowych rodzin w branży mody i przemysłu luksusowego. Film zdobył uznanie krytyków za reżyserię, scenariusz, aktorstwo i kostiumy.

Dyskusja

JanRap

25.02.2023

prawdziwa ekstrawagancja!

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Oglądaj Dom Gucci na

Dom Gucci gdzie obejrzeć?

Film Dom Gucci możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Dom Gucci - jeśli przypadł Ci do gustu.

Dom Gucci po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Dom Gucci na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Dom Gucci jest dostępny online w HBO.