Strona główna

/

Filmy

/

Joker
Joker online

Joker

4.35

|

Film

|

Thriller,

Dramat,

Kryminał

|

Joker to amerykański film z 2019 roku, opowiadający historię życia i przemiany człowieka o imieniu Arthur Fleck, który później staje się postacią znaną jako Joker, jednym z najbardziej znanych i ikonicznych złoczyńców z uniwersum Batmana.

Joker to amerykański film z 2019 roku, opowiadający historię życia i przemiany człowieka o imieniu Arthur Fleck, który później staje się postacią znaną jako Joker, jednym z najbardziej znanych i ikonicznych złoczyńców z uniwersum Batmana.

Rok produkcji

2019

Reżyseria

Todd Phillips

Obsada

Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz

Opis

Reżyserem filmu był Todd Phillips, a w głównej roli wystąpił Joaquin Phoenix, który za swoją rolę otrzymał nagrodę Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Akcja filmu rozgrywa się w Gotham City, a Fabuła koncentruje się na losach Arthura Flecka, mężczyzny z zaburzeniami psychicznymi, który pracuje jako klaun i marzy o karierze komika stand-up. Arthur jest marginalizowany i nękany przez społeczeństwo, a jego życie staje się coraz bardziej chaotyczne i pełne przemocy.

W miarę jak Arthur zanurza się w swoim obłędzie, staje się coraz bardziej niespokojny i niebezpieczny, co prowadzi do powstania postaci Joker'a. Film ukazuje również, jak społeczeństwo i polityka wpływają na psychikę jednostki i jak ważne są ludzkie emocje i potrzeby.

Joker spotkał się z pozytywnym odbiorem krytyków i publiczności, chwalonym za wspaniałą grę aktorską Phoenixa i doskonałe zdjęcia. Film zdobył wiele nagród, w tym dwa Oscary, a także stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych i dyskutowanych filmów w historii kina.

Dyskusja

karolina mala

24.02.2023

Przerażające jak jednostka źle traktowana może wspiąć nie na szczyt przestępczej hierarchii. Joker to świetny, acz straszny i smutny film.

Piotr Z

24.02.2023

Jak mogę obejrzeć Jokera?

fankaGOT

24.02.2023

jeden z moich ulubionych filmów. Aktor główny - mega się wcielił w rolę, prawdziwy Joker...

MMS

24.02.2023

Joaquin Phoenix zagrał genialne rolę Jokera, zgadzam się w 100%

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Oglądaj Joker na

Joker gdzie obejrzeć?

Film Joker możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Joker - jeśli przypadł Ci do gustu.

Joker po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Joker na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Joker jest dostępny online w HBO.