Strona główna

/

Filmy

/

Jestem legendą
Jestem legendą online

Jestem legendą

3.65

|

Film

|

Sci-Fi,

Thriller

|

Jestem legendą to amerykański film postapokaliptyczny z 2007 roku w reżyserii Francisa Lawrence'a. Film oparty jest na powieści Richarda Mathesona z 1954 roku o tym samym tytule.

Jestem legendą to amerykański film postapokaliptyczny z 2007 roku w reżyserii Francisa Lawrence'a. Film oparty jest na powieści Richarda Mathesona z 1954 roku o tym samym tytule.

Rok produkcji

2007

Reżyseria

Francis Lawrence

Obsada

Will Smith, Alice Braga, Salli Richardson-Whitfield

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku, kilkanaście lat po tym, jak świat został zdziesiątkowany przez globalną pandemię, która zamieniła większość ludzi w krwiożercze, inteligentne istoty przypominające zombie. W centrum historii jest Robert Neville (Will Smith), były naukowiec, który stał się jednym z niewielu ludzi, którzy przetrwali apokalipsę. W ciągu dnia przemierza on opustoszałe miasto, szukając pożywienia i materiałów, które pomogą mu przetrwać, a w nocy broni się przed hordami krwiożerczych zombie. W swojej samotnej walce o przetrwanie, Neville próbuje znaleźć sposób na powrót do normalności.

Film wyróżnia się doskonałą grą aktorską Willa Smitha, który wciela się w postać ocalałego Roberta Neville'a. Smith z powodzeniem oddaje trud emocjonalny, który towarzyszy samotnym bohaterom w świecie postapokaliptycznym. Film zdobył pochwały za wizualną stronę, zniszczone i opuszczone miasto oraz klimat zagłady.

Jestem legendą to film dla fanów kina postapokaliptycznego i horrorów, którzy szukają wrażeń i emocji, jak również dla widzów, którzy cenią sobie doskonałą grę aktorską i wciągającą fabułę.

Dyskusja

kokot

02.02.2023

Jestem legendą to jeden z lepszych filmów post apo. Will Smith świetnie zagrał głównego bohatera. Uwielbiam klimaty survivalu, ale lepiej abym nie musiał testować swoich umiejętności :)

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Wyspa tajemnic online

4.1

Wyspa tajemnic

Wściekłe psy online

3.95

Wściekłe psy

Lśnienie online

4.15

Lśnienie

Oglądaj Jestem legendą na

Jestem legendą gdzie obejrzeć?

Film Jestem legendą możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Jestem legendą - jeśli przypadł Ci do gustu.

Jestem legendą po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Jestem legendą na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Jestem legendą jest dostępny online w HBO.