Strona główna

/

Filmy

/

Wyspa tajemnic
Wyspa tajemnic online

Wyspa tajemnic

4.1

|

Film

|

Tajemnica,

Thriller

|

Wyspa tajemnic (ang. Shutter Island) to amerykański film psychologiczny z 2010 roku w reżyserii Martina Scorsese. Główne role zagrali w nim Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley i Michelle Williams.

Wyspa tajemnic (ang. Shutter Island) to amerykański film psychologiczny z 2010 roku w reżyserii Martina Scorsese. Główne role zagrali w nim Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley i Michelle Williams.

Rok produkcji

2010

Reżyseria

Martin Scorsese

Obsada

Leonardo DiCaprio, Ben Kingsley, Mark Ruffalo

Opis

Akcja filmu rozgrywa się na Shutter Island, gdzie leży szpital dla chorych psychicznie przestępców. Marshal Teddy Daniels (DiCaprio) i jego partner Chuck Aule (Ruffalo) zostają wysłani na wyspę, aby prowadzić dochodzenie w sprawie zniknięcia jednej z pacjentek. Jednak, w miarę jak śledztwo postępuje, Teddy odkrywa, że na wyspie dzieją się rzeczy o wiele bardziej niebezpieczne niż myślał.

Film zawiera wiele zawiłych wątków, które przemykają się przez całą fabułę. Mimo, że wydaje się, że opowieść ma prosty początek i koniec, Scorsese rzuca wiele intrygujących wątków psychologicznych, które prowokują do myślenia i pozostawiają wrażenie niedopowiedzenia.

Wyspa tajemnic to film, który pobudza wyobraźnię widza, umiejętnie łącząc w sobie elementy horroru, dramatu i psychologicznej zagadki. Zwraca uwagę na zagadnienia związane z naturą człowieka, w tym na kwestie tożsamości, choroby psychicznej i traumy. Film otrzymał pozytywne recenzje i zebrał wiele nagród, co potwierdza jego wartość artystyczną i reżyserską.

Dyskusja

JanRap

23.12.2022

Moim zdaniem Wyspa tajemnic to dość niedoceniony film. Mega klimatyczny, mroczny i gęsty

fankaGOT

23.12.2022

IMO jest dobrze oceniony, zobacz różne rankingi jest przecież wysoko...

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Wściekłe psy online

3.95

Wściekłe psy

Lśnienie online

4.15

Lśnienie

2001: Odyseja Kosmiczna online

4.15

2001: Odyseja Kosmiczna

Oglądaj Wyspa tajemnic na

Wyspa tajemnic gdzie obejrzeć?

Film Wyspa tajemnic możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Wyspa tajemnic - jeśli przypadł Ci do gustu.

Wyspa tajemnic po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Wyspa tajemnic na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Wyspa tajemnic jest dostępny online w HBO.