Strona główna

/

Filmy

/

Małe rzeczy
Małe rzeczy online

Małe rzeczy

3.25

|

Film

|

Kryminał,

Thriller

|

Małe rzeczy (ang. The Little Things) to amerykański film kryminalny z 2021 roku w reżyserii Johna Lee Hancocka. Główne role w filmie zagrali Denzel Washington, Rami Malek i Jared Leto.

Małe rzeczy (ang. The Little Things) to amerykański film kryminalny z 2021 roku w reżyserii Johna Lee Hancocka. Główne role w filmie zagrali Denzel Washington, Rami Malek i Jared Leto.

Rok produkcji

2021

Reżyseria

John Lee Hancock

Obsada

Rami Malek, Jared Leto, Denzel Washington

Opis

Fabuła filmu rozgrywa się w latach 90. XX wieku w Los Angeles i skupia się na dwóch detektywach - Joe Deaconie (Washington) i Jimmie Baxterze (Malek) - którzy współpracują w sprawie seryjnego mordercy. Podczas prowadzenia śledztwa odkrywają, że morderca może być kimś, kogo znają.

Jared Leto gra w filmie podejrzanego Alberta Sparma, który pomaga detektywom w śledztwie, ale jednocześnie może mieć coś do ukrycia. Deacon, Baxter i Sparma prowadzą wyścig z czasem, aby schwytać mordercę, zanim znowu uderzy.

Małe rzeczy otrzymały mieszane recenzje od krytyków filmowych, ale chwalono grę aktorską trzech głównych bohaterów.

Dyskusja

kasix

26.02.2023

Jared Leto jak zwykle na propsie!

JanRap

26.02.2023

+1

Polecane produkcje

John Wick 4 online

soon

John Wick 4

Ucieczka z Alcatraz online

3.7

Ucieczka z Alcatraz

Zakładnik online

3.6

Zakładnik

Operacja Argo online

3.7

Operacja Argo

Ocean's 13 online

3.5

Ocean's 13

To nie jest kraj dla starych ludzi online

4.1

To nie jest kraj dla starych ludzi

Oglądaj Małe rzeczy na

Małe rzeczy gdzie obejrzeć?

Film Małe rzeczy możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Małe rzeczy - jeśli przypadł Ci do gustu.

Małe rzeczy po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Małe rzeczy na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Małe rzeczy jest dostępny online w HBO.