Strona główna

/

Filmy

/

Ona
Ona online

Ona

4.1

|

Film

|

Romans,

Sci-Fi,

Dramat

|

Ona to amerykański film science-fiction z 2013 roku w reżyserii Spike'a Jonze'a. W rolach głównych występują Joaquin Phoenix jako Theodore Twombly i Scarlett Johansson jako głos jego nowego, systemu operacyjnego bazującego na sztucznej inteligencji o imieniu Samantha.

Ona to amerykański film science-fiction z 2013 roku w reżyserii Spike'a Jonze'a. W rolach głównych występują Joaquin Phoenix jako Theodore Twombly i Scarlett Johansson jako głos jego nowego, systemu operacyjnego bazującego na sztucznej inteligencji o imieniu Samantha.

Rok produkcji

2013

Reżyseria

Spike Jonze

Obsada

Joaquin Phoenix, Scarlett Johansson, Amy Adams

Opis

Film opowiada historię samotnego pisarza, Theodore'a, który niedawno się rozwiódł i od tej pory cierpi na depresję. Jego życie zmienia się, gdy kupuje nowy system operacyjny z unikalnym programem sztucznej inteligencji. Po instalacji programu, Theodore nawiązuje szczególną więź z inteligentnym systemem, który udaje się zaskakująco dobrze zrozumieć jego emocje i potrzeby. Pomiędzy nim a Samanthą zaczyna się rodzić głębsze uczucie, a Theodore zaczyna traktować ją jak rzeczywistą osobę.

Film jest studium ludzkich relacji, emocji i złożoności ludzkiej natury. Przedstawia w ciekawy sposób kwestie związane z relacjami międzyludzkimi, samotnością, technologią i ludzką potrzebą bycia kochanym i akceptowanym. W filmie zwraca się uwagę na to, jak technologia może wpłynąć na nasze życie i nasze relacje, ale jednocześnie zachowuje się w nim dozę optymizmu i nadziei.

Ona zdobył pozytywne recenzje krytyków, a Joaquin Phoenix otrzymał nominację do Oscara za swoją rolę w filmie. Film otrzymał również nominacje w kategoriach najlepszy scenariusz oryginalny, najlepsza muzyka oryginalna i najlepsze zdjęcia.

Dyskusja

OLO

26.02.2023

Dla mnie Ona to przerażający film. Jednak świat do tego dąży, sztuczna inteligencja, social media. Coraz płytsze związki. W przyszłości może być różnie…

Louie

25.02.2023

Jakoś nie trudno mi wyobrazić, że tak kiedyś może być :(

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Oglądaj Ona na

Ona gdzie obejrzeć?

Film Ona możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Ona - jeśli przypadł Ci do gustu.

Ona po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Ona na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Ona jest dostępny online w HBO.