Strona główna

/

Filmy

/

Gran Torino
Gran Torino online

Gran Torino

3.95

|

Film

|

Dramat

|

Gran Torino to amerykański film z 2008 roku w reżyserii Clinta Eastwooda, który również zagrał główną rolę.

Gran Torino to amerykański film z 2008 roku w reżyserii Clinta Eastwooda, który również zagrał główną rolę.

Rok produkcji

2008

Reżyseria

Clint Eastwood

Obsada

Clint Eastwood, Christopher Carley, Bee Vang

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w Detroit, gdzie grany przez Eastwooda Walt Kowalski, emerytowany weteran wojny koreańskiej, musi zmierzyć się z problemami związanymi z sąsiadami, w tym z małoletnim chłopakiem o imieniu Thao.

Walt Kowalski jest przykładem starej szkoły myślenia i zachowania. Jest osobą nieufną wobec mniejszości, nieprzystosowanych i obcych. Jego postawa jest wynikiem zderzenia z nowoczesnymi wartościami, których nie rozumie i nie chce przyjąć. Jednak, w miarę jak Walt poznaje Thao, a także jego rodzinę, staje się bardziej otwarty na innych i bardziej zrozumiały dla nich.

Film porusza wiele ważnych tematów, w tym kwestie rasowe, tolerancję i starzenie się. Walt Kowalski jest ikoną przemijającej epoki, która musi dostosować się do nowych realiów społecznych i kulturowych.

Gran Torino spotkał się z pozytywnym przyjęciem krytyków i publiczności, chwalonym za wspaniałą grę aktorską Eastwooda, a także za piękne zdjęcia i doskonałą reżyserię. Film zdobył wiele nagród, a także stał się jednym z najbardziej wpływowych i inspirujących filmów na temat tolerancji i akceptacji innych.

Dyskusja

Katarzyna

25.02.2023

Gran Torino to jeden z moich ulubionych filmów Eastwooda. Polecam każdemu!

marchewa

22.02.2023

Eastwood to legenda kina. Gran Torino to jedna z jego najlepszych ról.

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Blade Runner 2049 online

3.75

Blade Runner 2049

Oglądaj Gran Torino na

Gran Torino gdzie obejrzeć?

Film Gran Torino możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Gran Torino - jeśli przypadł Ci do gustu.

Gran Torino po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Gran Torino na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Gran Torino jest dostępny online w HBO.