Strona główna

/

Filmy

/

Shrek
Shrek online

Shrek

3.6

|

Film

|

Familijny,

Komedia

|

Shrek to amerykański film animowany z 2001 roku, opowiadający historię niezwykłego bohatera, zielonego ogrza, który wyrusza na ratunek ukochanej księżniczki Fiony.

Shrek to amerykański film animowany z 2001 roku, opowiadający historię niezwykłego bohatera, zielonego ogrza, który wyrusza na ratunek ukochanej księżniczki Fiony.

Rok produkcji

2001

Reżyseria

Andrew Adamson, Vicky Jenson

Obsada

John Lithgow, Cameron Diaz, Mike Myers

Opis

W krainie zamieszkiwanej przez baśniowe postacie, Shrek jest odrzucony przez społeczeństwo z powodu swojego wyglądu i wybiera życie w samotności. Pewnego dnia, na prośbę lorda Farquaada, musi wyruszyć w podróż, by uwolnić księżniczkę Fionę, która zostaje przetrzymywana w zamku przez smoka. Jednakże, w trakcie misji, Shrek i Fiona zaczynają się do siebie przyciągać, a ogr zaczyna zastanawiać się, czy samotność jest dla niego najlepszym wyborem.

Shrek to film, który łączy w sobie elementy komedii, fantasy i romansu. Ukazuje on, jak wygląda życie z innej perspektywy i jak ważne jest akceptowanie inności innych ludzi. W filmie pojawiają się również postacie znane z baśni i bajek, jednak ich charaktery i role zostały nieco zmienione, co daje nieco inny, bardziej humorystyczny obraz znanych historii. Shrek to film, który doczekał się wielu sequeli i stał się jednym z najpopularniejszych filmów animowanych w historii.

Dyskusja

4nna

24.02.2023

Shrek pamiętam jaki hype na to był, ach super bajka :)

Polecane produkcje

Strażnicy Galaktyki vol. 3 online

soon

Strażnicy Galaktyki vol. 3

Ocean's 13 online

3.5

Ocean's 13

Charlie i fabryka czekolady online

3.5

Charlie i fabryka czekolady

Gwiezdny pył online

3.6

Gwiezdny pył

Kung Fu Panda online

3.6

Kung Fu Panda

Zabójcza broń online

3.6

Zabójcza broń

Oglądaj Shrek na

Shrek gdzie obejrzeć?

Film Shrek możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Shrek - jeśli przypadł Ci do gustu.

Shrek po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Shrek na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Shrek jest dostępny online w HBO.