Strona główna

/

Filmy

/

Zabójcza broń
Zabójcza broń online

Zabójcza broń

3.6

|

Film

|

Kryminał,

Akcja,

Komedia

|

Zabójcza broń (ang. Lethal Weapon) to klasyczna akcyjna komedia z 1987 roku, w reżyserii Richarda Donnera, z Mel Gibsonem i Dannym Gloverem w rolach głównych.

Zabójcza broń (ang. Lethal Weapon) to klasyczna akcyjna komedia z 1987 roku, w reżyserii Richarda Donnera, z Mel Gibsonem i Dannym Gloverem w rolach głównych.

Rok produkcji

1987

Reżyseria

Richard Donner

Obsada

Gary Busey, Danny Glover, Mel Gibson

Opis

Film opowiada o dwóch policjantach, sierżancie Murtaughu (w tej roli Danny Glover) i detektywie Martinie Riggsie (w tej roli Mel Gibson), którzy zostają zmuszeni do pracy razem, aby rozwiązać tajemniczą sprawę morderstwa. Murtaugh jest doświadczonym, spokojnym detektywem, podczas gdy Riggs to impulsywny i szalony oficer, który walczy z traumą po stracie żony.

Gdy para policjantów rozpoczyna swoje śledztwo, odkrywają, że w morderstwo zamieszane są wpływowe osoby z rządu i biznesu, a także przestępczy gangi narkotykowe. W miarę jak Murtaugh i Riggs zbliżają się do prawdy, stają się celem ataków, co prowadzi do spektakularnych i niebezpiecznych pościgów i walk.

Zabójcza broń stała się klasycznym filmem akcji, znanym z humoru, charakterystycznego dla Gibsona, oraz dynamicznych i spektakularnych scen walk i pościgów. Film był tak popularny, że wygenerował serię czterech sekweli, a także serię telewizyjną o tym samym tytule.

Dyskusja

AnnaZ

19.02.2023

mi się podobał. Piękny początek serii :)

Polecane produkcje

Batman online

4.1

Batman

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Joker online

4.35

Joker

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Oglądaj Zabójcza broń na

Zabójcza broń gdzie obejrzeć?

Film Zabójcza broń możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Zabójcza broń - jeśli przypadł Ci do gustu.

Zabójcza broń po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Zabójcza broń na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Zabójcza broń jest dostępny online w HBO.