Strona główna

/

Filmy

/

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć online

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

3.7

|

Film

|

Akcja,

Przygodowy,

Fantasy

|

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to brytyjsko-amerykański film fantasy z 2016 roku w reżyserii Davida Yatesa, który jest spin-offem serii Harry Potter. Film opowiada historię Newta Scamandera (w tej roli Eddie Redmayne), który przemierza świat w poszukiwaniu niezwykłych stworzeń.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to brytyjsko-amerykański film fantasy z 2016 roku w reżyserii Davida Yatesa, który jest spin-offem serii Harry Potter. Film opowiada historię Newta Scamandera (w tej roli Eddie Redmayne), który przemierza świat w poszukiwaniu niezwykłych stworzeń.

Rok produkcji

2016

Reżyseria

David Yates

Obsada

Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w latach 20. XX wieku, w Nowym Jorku, gdzie Newt Scamander przybywa z Wielkiej Brytanii z tobołkiem pełnym tajemniczych stworzeń. Wkrótce po przybyciu do miasta, jego zwierzęta uciekają i Newt musi je odnaleźć, w czym pomaga mu Jacob Kowalski (Dan Fogler), nieśmiały piekarz, oraz dwie czarodziejki, Porpenty Goldstein (Katherine Waterston) i jej siostra Queenie (Alison Sudol). W międzyczasie, nieznany czarodziej zaczyna siać spustoszenie w Nowym Jorku, a ludzie zaczynają napiętnować społeczność czarodziejów.

Film przyciąga widzów w świat czarów, magii i niezwykłych stworzeń, oferując piękne wizualizacje i ciekawą fabułę. Ponadto, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć zawiera ciekawe odniesienia do poprzednich filmów serii Harry Potter i prezentuje nowe postacie i pomysły. Film zyskał dużą popularność wśród fanów fantasy i zarobił ponad 800 milionów dolarów na całym świecie.

Dyskusja

4nna

15.02.2023

Troszkę powrót do Hogwartu, bardzo przyjemnie się oglądało.

dominik grzeda

16.02.2023

chciałbym mieć taką walizkę jak w Fantastycznych zwierzętach i tam trzymać wszystkie swoje pupile

tarotek

17.02.2023

mój kot by się z nimi nie dogadał, zupełnie z resztą jak z teściową :)

Maria W

18.02.2023

dla fanów Harrego Pottera pozycja obowiązkowa!

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

2001: Odyseja Kosmiczna online

4.15

2001: Odyseja Kosmiczna

Sherlock Holmes online

3.8

Sherlock Holmes

Diuna online

3.9

Diuna

Oglądaj Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć na

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć gdzie obejrzeć?

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - jeśli przypadł Ci do gustu.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć jest dostępny online w HBO.