Strona główna

/

Filmy

/

Harry Potter i więzień Azkabanu
Harry Potter i więzień Azkabanu online

Harry Potter i więzień Azkabanu

4.2

|

Film

|

Przygodowy,

Fantasy

|

Harry Potter i więzień Azkabanu to film fantasy z 2004 roku, będący ekranizacją trzeciej części serii powieści o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling. Film został wyreżyserowany przez Alfonso Cuaróna.

Harry Potter i więzień Azkabanu to film fantasy z 2004 roku, będący ekranizacją trzeciej części serii powieści o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling. Film został wyreżyserowany przez Alfonso Cuaróna.

Rok produkcji

2004

Reżyseria

Alfonso Cuarón

Obsada

Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint

Opis

W filmie Harry, Ron i Hermiona powracają do Hogwartu, aby rozpocząć trzeci rok nauki. Wkrótce jednak dowiadują się, że w okolicy grasuje groźny więzień z Azkabanu - Sirius Black, który według legend ma na celu zabić Harry'ego. W tym samym czasie Harry zaczyna odkrywać tajemnice związane z jego rodzicami.

W tej części filmu pojawia się nowa nauczycielka profesor Sybilla zajmująca się wróżbiarstwem. Film zawiera również retrospekcje ukazujące młodych Jamesa Pottera, Siriusa Blacka, Remusa Lupina i Petera Pettigrew, którzy byli najlepszymi przyjaciółmi w Hogwarcie.

Harry Potter i więzień Azkabanu zdobył pozytywne recenzje krytyków i okazał się kolejnym sukcesem kasowym. Film przyniósł ponad 790 milionów dolarów przychodu na całym świecie i zyskał uznanie zarówno fanów serii, jak i krytyków filmowych.

Dyskusja

4nna

10.02.2023

Więzień Azkabanu jest mroczny, chyba pierwszy mroczny z serii Harrego Pottera. Uwielbiam Twórczość JK. Rowling. Filmy też są genialne

Adam Gorel

26.02.2023

Gdzie obejrzeć Więźnia Azkabanu z polskim dubbingiem?

Michał Z

27.02.2023

masz podane odnośniki na górze :)

Polecane produkcje

Przyczajony tygrys, ukryty smok online

3.6

Przyczajony tygrys, ukryty smok

Mad Max: Na drodze gniewu online

4.1

Mad Max: Na drodze gniewu

Charlie i fabryka czekolady online

3.5

Charlie i fabryka czekolady

Gwiezdny pył online

3.6

Gwiezdny pył

Skyfall online

3.6

Skyfall

Sen nocy letniej online

3.1

Sen nocy letniej

Oglądaj Harry Potter i więzień Azkabanu na

Harry Potter i więzień Azkabanu gdzie obejrzeć?

Film Harry Potter i więzień Azkabanu możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Harry Potter i więzień Azkabanu - jeśli przypadł Ci do gustu.

Harry Potter i więzień Azkabanu po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Harry Potter i więzień Azkabanu na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Harry Potter i więzień Azkabanu jest dostępny online w HBO.