Strona główna

/

Filmy

/

Hobbit: Niezwykła podróż
Hobbit: Niezwykła podróż online

Hobbit: Niezwykła podróż

3.8

|

Film

|

Przygodowy,

Fantasy

|

Hobbit: Niezwykła podróż (ang. The Hobbit: An Unexpected Journey) to film fantasy z 2012 roku w reżyserii Petera Jacksona, oparty na powieści J.R.R. Tolkiena pod tym samym tytułem.

Hobbit: Niezwykła podróż (ang. The Hobbit: An Unexpected Journey) to film fantasy z 2012 roku w reżyserii Petera Jacksona, oparty na powieści J.R.R. Tolkiena pod tym samym tytułem.

Rok produkcji

2012

Reżyseria

Peter Jackson

Obsada

Richard Armitage, Martin Freeman, Ian McKellen

Opis

Film opowiada historię młodego hobbita Bilba Bagginsa, który zostaje wciągnięty w niebezpieczną wyprawę wraz z grupą krasnoludów i czarodziejem Gandalfem, by odzyskać zaginiony skarb i odzyskać królestwo Erebor. Podczas ich niebezpiecznej podróży grupa napotyka wiele przeszkód, m.in. potężnego smoka Smauga oraz zdradzieckie stworzenia, które chcą ich powstrzymać za wszelką cenę.

W filmie wspaniale przedstawione są krajobrazy Nowej Zelandii, które służą jako tło dla fantastycznych przygód, a oryginalna muzyka skomponowana przez Howarda Shore'a dodaje niezwykłego nastroju i podkreśla emocje bohaterów.

W rolę Bilba Bagginsa wcielił się Martin Freeman, a w pozostałych rolach wystąpili m.in. Ian McKellen jako Gandalf, Richard Armitage jako Thorin, Ken Stott jako Balin oraz Andy Serkis jako Gollum.

Film Hobbit: Niezwykła podróż to wspaniała przygoda, pełna niebezpieczeństw, niesamowitych stworzeń i wspaniałych krajobrazów, która zachwyci zarówno fanów powieści Tolkiena, jak i widzów, którzy lubią filmy fantasy.

Dyskusja

navigator

25.02.2023

LOTR duuuuzo lepszy, ale Hobbit tez przypadł mi do gustu...

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

2001: Odyseja Kosmiczna online

4.15

2001: Odyseja Kosmiczna

Sherlock Holmes online

3.8

Sherlock Holmes

Diuna online

3.9

Diuna

Oglądaj Hobbit: Niezwykła podróż na

Hobbit: Niezwykła podróż gdzie obejrzeć?

Film Hobbit: Niezwykła podróż możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Hobbit: Niezwykła podróż - jeśli przypadł Ci do gustu.

Hobbit: Niezwykła podróż po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Hobbit: Niezwykła podróż na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Hobbit: Niezwykła podróż jest dostępny online w HBO.