Strona główna

/

Filmy

/

Ocean's 13
Ocean's 13 online

Ocean's 13

3.5

|

Film

|

Kryminał,

Komedia

|

Ocean's Thirteen to amerykański film z 2007 roku w reżyserii Stevena Soderbergha. Jest to trzecia część serii filmów o grupie kryminalistów, którzy planują i przeprowadzają skomplikowane kradzieże.

Ocean's Thirteen to amerykański film z 2007 roku w reżyserii Stevena Soderbergha. Jest to trzecia część serii filmów o grupie kryminalistów, którzy planują i przeprowadzają skomplikowane kradzieże.

Rok produkcji

2007

Reżyseria

Steven Soderbergh

Obsada

Matt Damon, Brad Pitt, George Clooney

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w Las Vegas, gdzie Danny Ocean (grany przez George'a Clooney) i jego drużyna postanawiają pomóc swojemu przyjacielowi i wspólnikowi, Reubenowi Tishkoffowi (grany przez Elliota Gould), który został oszukany przez nieuczciwego biznesmena, Williego Banka (grany przez Al Pacino).

Drużyna Ocean'a planuje dokładnie skoordynowaną zemstę na Banku, kradnąc jego kasyno i zwracając swojemu przyjacielowi sprawiedliwość. W skład drużyny wchodzą także Rusty Ryan (grany przez Brada Pitta), Linus Caldwell (grany przez Matta Damona) oraz Basher Tarr (grany przez Dona Cheadle).

Film charakteryzuje się szybkim tempem, zręcznymi trikami i humorem. Został pozytywnie przyjęty przez krytyków i okazał się sukcesem kasowym.

Dyskusja

T0biasz Kalisz

26.02.2023

jaka obsada! seria Ocean's - słynie z tego!

Polecane produkcje

Strażnicy Galaktyki vol. 3 online

soon

Strażnicy Galaktyki vol. 3

John Wick 4 online

soon

John Wick 4

The Raid 2: Infiltracja online

3.6

The Raid 2: Infiltracja

Dawno temu w Ameryce online

4.1

Dawno temu w Ameryce

Kung Fu Panda online

3.6

Kung Fu Panda

Zabójcza broń online

3.6

Zabójcza broń

Oglądaj Ocean's 13 na

Ocean's 13 gdzie obejrzeć?

Film Ocean's 13 możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Ocean's 13 - jeśli przypadł Ci do gustu.

Ocean's 13 po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Ocean's 13 na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Ocean's 13 jest dostępny online w HBO.