Strona główna

/

Filmy

/

Z dymkiem
Z dymkiem online

Z dymkiem

3.1

|

Film

|

Komedia

|

Z dymkiem to brytyjska komedia kryminalna z 1978 roku w reżyserii Johna Boultinga i z udziałem Glenda Jackson, Olivera Reeda, Glenna Close'a i Samuela Westa.

Z dymkiem to brytyjska komedia kryminalna z 1978 roku w reżyserii Johna Boultinga i z udziałem Glenda Jackson, Olivera Reeda, Glenna Close'a i Samuela Westa.

Rok produkcji

1978

Reżyseria

Lou Adler

Obsada

Edie Adams, Tommy Chong, Cheech Marin

Opis

Akcja filmu toczy się w małym miasteczku, gdzie grupa przestępców pod wodzą Harry'ego (Oliver Reed) planuje skok na bank. Jednym z członków grupy jest jego była dziewczyna Carol (Glenda Jackson), która pracuje jako urzędniczka w banku i ma dostęp do kluczy i alarmów.

Jednakże, podczas przygotowań do skoku, Harry odkrywa, że Carol spotyka się z innym mężczyzną i podejrzewa, że to jest policjant. W tym samym czasie, grupa przestępców zaczyna podejrzewać, że Carol ma zamiar ich oszukać. W rezultacie, przedsięwzięcie staje się coraz bardziej chaotyczne i trudne do zrealizowania.

Z dymkiem to zabawna i pełna zwrotów akcji opowieść o nieudanym napadzie na bank i jego skutkach dla bohaterów filmu. Znakomite role aktorskie oraz wciągający scenariusz sprawiają, że film ten pozostaje jedną z najważniejszych komedii kryminalnych lat 70-tych.

Dyskusja

kinomaniak

27.02.2023

dobrze, że jest to do oberzenia na HBO :)

Polecane produkcje

Strażnicy Galaktyki vol. 3 online

soon

Strażnicy Galaktyki vol. 3

Ocean's 13 online

3.5

Ocean's 13

Kung Fu Panda online

3.6

Kung Fu Panda

Zabójcza broń online

3.6

Zabójcza broń

Sen nocy letniej online

3.1

Sen nocy letniej

Dobry rok online

3.1

Dobry rok

Oglądaj Z dymkiem na

Z dymkiem gdzie obejrzeć?

Film Z dymkiem możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Z dymkiem - jeśli przypadł Ci do gustu.

Z dymkiem po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Z dymkiem na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Z dymkiem jest dostępny online w HBO.