Strona główna

/

Filmy

/

Constantine
Constantine online

Constantine

3.8

|

Film

|

Akcja,

Fantasy

|

Constantine to amerykański film fantasy z 2005 roku, oparty na komiksach DC Comics o postaci Johna Constantine'a. W głównej roli występuje Keanu Reeves jako tytułowy bohater, który jest egzorcystą i łowcą demonów.

Constantine to amerykański film fantasy z 2005 roku, oparty na komiksach DC Comics o postaci Johna Constantine'a. W głównej roli występuje Keanu Reeves jako tytułowy bohater, który jest egzorcystą i łowcą demonów.

Rok produkcji

2005

Reżyseria

Francis Lawrence

Obsada

Keanu Reeves, Shia LaBeouf, Rachel Weisz

Opis

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles i skupia się na Johnie Constantine'ie, który jest wyrzutkiem w świecie aniołów i demonów. Constantine dowiaduje się, że ma raka płuc i został skazany na wieczne potępienie w piekle. Zdesperowany, postanawia znaleźć sposób na zbawienie swojej duszy.

Jego poszukiwania prowadzą go do Angeli Gabriel (Tilda Swinton), która oferuje mu szansę odkupienia, jeśli pomoże jej w rozwiązaniu tajemniczej sprawy związaną z diabelską inwazją na Ziemię. Wkrótce Constantine odkrywa spisek mający na celu otwarcie bram piekła i wyzwolenie armii demonów na świat.

Film wyróżnia się mrocznym klimatem, widowiskowymi efektami specjalnymi oraz charakterystyczną postacią Johna Constantine'a, który jest cynicznym i nieufnym antybohaterem. Constantine zyskał kultowy status wśród fanów komiksów i został doceniony przez krytyków za oryginalny styl i udane przedstawienie charakterów.

Dyskusja

T0biasz Kalisz

15.02.2023

Dobry. Keanu mistrz choć Matrix to jego opus magnum

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Sherlock Holmes online

3.8

Sherlock Holmes

Matrix online

4.35

Matrix

Top Gun online

3.7

Top Gun

Oglądaj Constantine na

Constantine gdzie obejrzeć?

Film Constantine możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Constantine - jeśli przypadł Ci do gustu.

Constantine po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Constantine na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Constantine jest dostępny online w HBO.