Strona główna

/

Filmy

/

LEGO BATMAN: FILM
LEGO BATMAN: FILM online

LEGO BATMAN: FILM

3.5

|

Film

|

Akcja,

Animacja

|

LEGO Batman: Film to animowany film z 2017 roku, wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures i LEGO System A/S. Jest to spin-off filmu LEGO: Przygoda i koncentruje się na postaci Batmana, jednego z najbardziej znanych superbohaterów w historii.

LEGO Batman: Film to animowany film z 2017 roku, wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures i LEGO System A/S. Jest to spin-off filmu LEGO: Przygoda i koncentruje się na postaci Batmana, jednego z najbardziej znanych superbohaterów w historii.

Rok produkcji

2017

Reżyseria

Chris McKay

Obsada

Ralph Fiennes, Michael Cera, Will Arnett

Opis

Akcja filmu rozpoczyna się w Gotham City, gdzie Batman (głos użycza Will Arnett) po raz kolejny udaremnia plany złoczyńców. Jednakże, po powrocie do swojego tajnego ziemianina, Wayne Manor, czuje się samotny i zdezorientowany. Przez przypadek adoptuje młodego chłopca o imieniu Dick Grayson, który staje się jego pomocnikiem i zaczyna nazywać się Robin.

Kiedy Joker (głos użycza Zach Galifianakis) postanawia uwolnić wszystkich złoczyńców z Arkham Asylum i zagrozić Gotham City, Batman musi zjednoczyć siły z Robinem, Barbarą Gordon (głos użycza Rosario Dawson) i innymi bohaterami, aby ocalić miasto i pokonać Jokera.

LEGO Batman: Film to film pełen humoru i nawiązań do popkultury, który jednocześnie zawiera poważniejsze przesłanie o potrzebie przyjaźni i pracy zespołowej. Doskonała animacja, zróżnicowana obsada głosowa i pozytywne przesłanie czynią z tego filmu doskonałą rozrywkę dla całej rodziny.

Dyskusja

NETFLIx

11.02.2023

Świetnie się to oglądało. Czekam na kolejną część filmów z uniwersum LEGO!

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Sherlock Holmes online

3.8

Sherlock Holmes

Matrix online

4.35

Matrix

Top Gun online

3.7

Top Gun

Oglądaj LEGO BATMAN: FILM na

LEGO BATMAN: FILM gdzie obejrzeć?

Film LEGO BATMAN: FILM możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu LEGO BATMAN: FILM - jeśli przypadł Ci do gustu.

LEGO BATMAN: FILM po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film LEGO BATMAN: FILM na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film LEGO BATMAN: FILM jest dostępny online w HBO.