Strona główna

/

Seriale

/

Dolina Krzemowa
Dolina Krzemowa online

Dolina Krzemowa

4.1

|

Serial

|

Komedia

|

Dolina Krzemowa to amerykański serial telewizyjny, który został wyprodukowany przez stację HBO. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2014 roku, a ostatni w 2019 roku

Dolina Krzemowa to amerykański serial telewizyjny, który został wyprodukowany przez stację HBO. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2014 roku, a ostatni w 2019 roku

Rok produkcji

2014

Reżyseria

Mike Judge, Alec Berg

Obsada

Martin Starr, T.J. Miller, Thomas Middleditch

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w latach 80. XX wieku w Dolinie Krzemowej, czyli w regionie w Kalifornii, gdzie skupiają się przedsiębiorstwa z branży technologicznej. Głównymi bohaterami są młodzi, ambitni twórcy startupów, którzy próbują odnieść sukces w tym trudnym świecie.

Głównym wątkiem serialu jest rozwój firmy Pied Piper, która zajmuje się tworzeniem nowych algorytmów kompresji danych. Nadrzędnym celem jej założyciela, Richarda Hendricksa, jest stworzenie rewolucyjnej technologii, która odmieni rynek technologiczny i przyniesie mu olbrzymie zyski. Jednak na drodze do sukcesu stają liczne przeszkody, takie jak konkurencja, problemy finansowe czy problemy personalne.

Serial ukazuje również świat technologiczny jako miejsce, w którym reguły biznesowe i etyczne często zostają złamane. Bohaterowie muszą walczyć nie tylko o przetrwanie swoich firm, ale także z własnymi demony i skłonnościami do manipulowania rzeczywistością.

Dyskusja

marchewa

13.02.2023

Ciekawa historia, wciągający serial o dolinie krzemowej...

Polecane produkcje

Miłość i śmierć online

soon

Miłość i śmierć

Mój agent online

3.7

Mój agent

Parks and Recreation online

3.8

Parks and Recreation

Statyści online

4.1

Statyści

Ekipa online

4.1

Ekipa

Bajer z Bel-Air online

3.6

Bajer z Bel-Air

Oglądaj Dolina Krzemowa na

Dolina Krzemowa gdzie obejrzeć?

Serial Dolina Krzemowa możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Dolina Krzemowa - jeśli przypadł Ci do gustu.

Dolina Krzemowa po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Dolina Krzemowa na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Dolina Krzemowa jest dostępny online w HBO.