Strona główna

/

Seriale

/

Statyści
Statyści online

Statyści

4.1

|

Serial

|

Komedia

|

Statyści (ang. Extras) to brytyjski serial telewizyjny, który powstał w latach 2005-2007. Stworzył go i wyreżyserował Ricky Gervais oraz Stephen Merchant, twórcy kultowego już sitcomu The Office.

Statyści (ang. Extras) to brytyjski serial telewizyjny, który powstał w latach 2005-2007. Stworzył go i wyreżyserował Ricky Gervais oraz Stephen Merchant, twórcy kultowego już sitcomu The Office.

Rok produkcji

2005

Reżyseria

Ricky Gervais, Stephen Merchant

Obsada

Stephen Merchant, Ashley Jensen, Ricky Gervais

Opis

Serial opowiada o życiu statystów filmowych, którzy odgrywają drugoplanowe role w różnych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Głównym bohaterem jest Andy Millman (grany przez samego Gervais), aspirujący aktor, który zostaje zatrudniony jako statysta w różnych filmach i programach telewizyjnych. Pragnie on jednak zostać gwiazdą i przyciągnąć uwagę reżyserów, by zagrać ważniejsze role.

W każdym odcinku pojawiają się znane osobistości, takie jak Kate Winslet, Samuel L. Jackson czy Ben Stiller, którzy odgrywają samego siebie.

Serial porusza tematy związane z przemysłem filmowym, pokazując, jak trudno jest zaistnieć w branży filmowej oraz jakie ofiary trzeba ponieść, by osiągnąć sukces. Jednocześnie Statyści są pełni absurdalnego humoru, a postaci, które pojawiają się na ekranie, są karykaturami ludzi związanych z show-biznesem.

Dyskusja

AnnaZ

25.02.2023

macie coś podobnego do polecenia? Statyści to świetny serial komediowy...

Polecane produkcje

Miłość i śmierć online

soon

Miłość i śmierć

Mój agent online

3.7

Mój agent

Parks and Recreation online

3.8

Parks and Recreation

Ekipa online

4.1

Ekipa

Bajer z Bel-Air online

3.6

Bajer z Bel-Air

Shameless - Niepokorni online

4.1

Shameless - Niepokorni

Oglądaj Statyści na

Statyści gdzie obejrzeć?

Serial Statyści możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Statyści - jeśli przypadł Ci do gustu.

Statyści po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Statyści na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Statyści jest dostępny online w HBO.