Strona główna

/

Filmy

/

Snajper
Snajper online

Snajper

3.6

|

Film

|

Akcja

|

Snajper to amerykański film wojenny z 2014 roku, oparty na faktach. Reżyserem i producentem filmu jest Clint Eastwood, a w rolach głównych występują Bradley Cooper i Sienna Miller.

Snajper to amerykański film wojenny z 2014 roku, oparty na faktach. Reżyserem i producentem filmu jest Clint Eastwood, a w rolach głównych występują Bradley Cooper i Sienna Miller.

Rok produkcji

2014

Reżyseria

Clint Eastwood

Obsada

Luke Grimes, Sienna Miller, Bradley Cooper

Opis

Film opowiada historię Chrisa Kyle'a (grany przez Bradleya Coopera), amerykańskiego snajpera, który stał się jednym z najbardziej skutecznych strzelców wyborowych w historii armii Stanów Zjednoczonych. Kyle spędził wojnę w Iraku, gdzie jego zadaniem było eliminowanie celów wrogich, w tym irackich snajperów.

W trakcie filmu poznajemy historię życia Kyle'a, od jego początków jako myśliwego w Teksasie, aż po jego służbę wojskową i nieuniknione traumy, które wynikają z takiej pracy. Film ukazuje także wpływ wojny na życie Kyle'a i jego rodziny, a także na jego psychiczne zdrowie.

Dyskusja

kanal_nielimitowany

14.02.2023

Mocna gra aktorska, wciągająca akcja. Super :)

Polecane produkcje

Władca Pierścieni: Powrót króla online

4.45

Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Dwie wieże online

4.4

Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia online

4.4

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Sherlock Holmes online

3.8

Sherlock Holmes

Matrix online

4.35

Matrix

Top Gun online

3.7

Top Gun

Oglądaj Snajper na

Snajper gdzie obejrzeć?

Film Snajper możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Snajper - jeśli przypadł Ci do gustu.

Snajper po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Snajper na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Snajper jest dostępny online w HBO.