Strona główna

/

Seriale

/

Mrs. America
Mrs. America online

Mrs. America

3.6

|

Serial

|

Dramat

|

Mrs. America to amerykański serial telewizyjny z 2020 roku, oparty na prawdziwych wydarzeniach z lat 70. XX wieku. Serial został stworzony przez Dahvi Waller i wyprodukowany przez FX i Hulu.

Mrs. America to amerykański serial telewizyjny z 2020 roku, oparty na prawdziwych wydarzeniach z lat 70. XX wieku. Serial został stworzony przez Dahvi Waller i wyprodukowany przez FX i Hulu.

Rok produkcji

2020

Reżyseria

Ryan Fleck, Anna Boden

Obsada

Cate Blanchett, Margo Martindale, Sarah Paulson

Opis

Akcja serialu koncentruje się na ruchu feministycznym i walkach o równouprawnienie kobiet w Stanach Zjednoczonych w latach 70. XX wieku. Jedną z głównych postaci serialu jest Phyllis Schlafly (grana przez Cate Blanchett), konserwatywna działaczka, która przeciwna była poprawkom do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, które miały zwiększyć prawa kobiet.

W serialu ukazane są również postaci feministek, takich jak Gloria Steinem (grana przez Rose Byrne) i Betty Friedan (grana przez Tracy Ullman), które walczyły o prawa kobiet i równość płci. Ukazane są w nim również konflikty w ruchu feministycznym i różnice między kobietami o różnych poglądach.

Mrs. America to nie tylko opowieść o ruchu feministycznym, ale również o polityce i społeczeństwie amerykańskim lat 70. Serial wyróżnia się znakomitą obsadą, niesamowitą reżyserią i doskonałym scenariuszem. Pokazuje on, jak ważne jest walka o prawa kobiet i jak długa i trudna była droga, którą musiały przejść kobiety, aby osiągnąć równość płci w Stanach Zjednoczonych.

Dyskusja

navigator

21.02.2023

Mrs. America b. fajny serial - polecam

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Nowy papież online

4.1

Nowy papież

Normalni ludzie online

4.2

Normalni ludzie

Oglądaj Mrs. America na

Mrs. America gdzie obejrzeć?

Serial Mrs. America możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Mrs. America - jeśli przypadł Ci do gustu.

Mrs. America po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Mrs. America na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Mrs. America jest dostępny online w HBO.