Strona główna

/

Seriale

/

Newsroom
Newsroom online

Newsroom

4.1

|

Serial

|

Dramat

|

Newsroom to amerykański serial telewizyjny stworzony przez Aarona Sorkina, który został wyemitowany w latach 2012-2014.

Newsroom to amerykański serial telewizyjny stworzony przez Aarona Sorkina, który został wyemitowany w latach 2012-2014.

Rok produkcji

2012

Reżyseria

Alan Poul, Greg Mottola, Aaron Sorkin

Obsada

John Gallagher Jr., Emily Mortimer, Jeff Daniels

Opis

Akcja serialu skupia się na pracownikach fikcyjnej redakcji telewizyjnej ACN, którzy starają się produkować jakościowe i rzetelne wiadomości. Głównym bohaterem jest Will McAvoy, prowadzący popularny program informacyjny, który niespodziewanie zmienia swoje podejście do dziennikarstwa i zaczyna się stawiać na rzecz prawdy i obiektywności.

W miarę jak akcja się rozwija, bohaterowie muszą zmierzyć się z wieloma problemami, takimi jak polityczne naciski, manipulacje informacyjne, kwestie etyczne i prywatne relacje. Serial skupia się również na różnych wydarzeniach politycznych i społecznych, takich jak wybory prezydenckie czy zamach na WTC.

Newsroom to serial, który porusza wiele ważnych kwestii związanych z dziennikarstwem i funkcjonowaniem mediów, a także pokazuje jak złożone są relacje między ludźmi w pracy i w życiu prywatnym.

Dyskusja

navigator

11.02.2023

super serial :)

Polecane produkcje

Ród Smoka online

4.25

Ród Smoka

The Last of Us online

4.5

The Last of Us

Sherlock online

4.35

Sherlock

Czarnobyl online

4.45

Czarnobyl

Gra o tron online

4.6

Gra o tron

Kompania Braci online

4.45

Kompania Braci

Oglądaj Newsroom na

Newsroom gdzie obejrzeć?

Serial Newsroom możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Newsroom - jeśli przypadł Ci do gustu.

Newsroom po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Newsroom na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Newsroom jest dostępny online w HBO.