Strona główna

/

Seriale

/

Normalni ludzie
Normalni ludzie online

Normalni ludzie

4.2

|

Serial

|

Dramat

|

Normalni ludzie to irlandzki serial telewizyjny oparty na bestsellerowej powieści Sally Rooney. Serial został wyprodukowany przez BBC i Hulu, a reżyserią zajęła się Lenny Abrahamson i Hettie MacDonald.

Normalni ludzie to irlandzki serial telewizyjny oparty na bestsellerowej powieści Sally Rooney. Serial został wyprodukowany przez BBC i Hulu, a reżyserią zajęła się Lenny Abrahamson i Hettie MacDonald.

Rok produkcji

2020

Reżyseria

Obsada

Paul Mescal, Daisy Edgar-Jones

Opis

Akcja serialu skupia się na dwójce bohaterów - Marianne (grana przez Daisy Edgar-Jones) i Connellu (grany przez Paula Mescal). Marianne i Connell pochodzą z różnych środowisk społecznych, ale łączy ich silne uczucie.

Serial opowiada historię ich zawiłego związku, który rozwija się na przestrzeni kilku lat, od czasów szkolnych po studenckie. Bohaterowie starają się znaleźć swoje miejsce w świecie i odnaleźć swoją tożsamość, ale napotykają na wiele trudności i przeszkód.

Serial porusza tematy takie jak miłość, przyjaźń, tożsamość seksualna, depresja czy klasowe nierówności społeczne. Normalni ludzie zdobył uznanie krytyków i widzów za swoją głębię emocjonalną i wspaniałe aktorstwo, a także za trudne i aktualne tematy, jakie porusza.

Dyskusja

NETFLIx

22.02.2023

normalni ludzie taaa

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Nowy papież online

4.1

Nowy papież

Oglądaj Normalni ludzie na

Normalni ludzie gdzie obejrzeć?

Serial Normalni ludzie możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Normalni ludzie - jeśli przypadł Ci do gustu.

Normalni ludzie po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Normalni ludzie na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Normalni ludzie jest dostępny online w HBO.