Strona główna

/

Seriale

/

Nowy papież
Nowy papież online

Nowy papież

4.1

|

Serial

|

Dramat

|

Nowy papież to włoski serial telewizyjny stworzony przez Paolo Sorrentino. Jest to kontynuacja poprzedniego serialu Sorrentino, zatytułowanego Młody papież.

Nowy papież to włoski serial telewizyjny stworzony przez Paolo Sorrentino. Jest to kontynuacja poprzedniego serialu Sorrentino, zatytułowanego Młody papież.

Rok produkcji

2020

Reżyseria

Paolo Sorrentino

Obsada

Mark Ivanir, John Malkovich, Jude Law

Opis

Akcja serialu toczy się w fikcyjnym Watykanie i skupia się na wyborze nowego papieża po śmierci poprzedniego. Na tronie papieskim zasiada brytyjski kardynał John Brannox (grany przez Johna Malkovicha), który przyjmuje imię Jan Paweł III.

Nowy papież stara się przeprowadzić wiele reform i zmian w Kościele katolickim, aby dostosować go do współczesnego świata. Jednak jego dążenia spotykają się z oporem konserwatywnych sił w Watykanie.

Dyskusja

Dawid P

13.02.2023

Dobry serial, kiedy będzie kolejny sezon?

Polecane produkcje

Ród Smoka online

4.25

Ród Smoka

The Last of Us online

4.5

The Last of Us

Sherlock online

4.35

Sherlock

Czarnobyl online

4.45

Czarnobyl

Gra o tron online

4.6

Gra o tron

Kompania Braci online

4.45

Kompania Braci

Oglądaj Nowy papież na

Nowy papież gdzie obejrzeć?

Serial Nowy papież możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Nowy papież - jeśli przypadł Ci do gustu.

Nowy papież po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Nowy papież na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Nowy papież jest dostępny online w HBO.