Strona główna

/

Seriale

/

Ostre przedmioty
Ostre przedmioty online

Ostre przedmioty

3.8

|

Serial

|

Dramat,

Kryminał,

Tajemnica

|

Ostre przedmioty (ang. Sharp Objects) to amerykański miniserial telewizyjny z 2018 roku, wyprodukowany przez HBO. Serial jest adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Gillian Flynn.

Ostre przedmioty (ang. Sharp Objects) to amerykański miniserial telewizyjny z 2018 roku, wyprodukowany przez HBO. Serial jest adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Gillian Flynn.

Rok produkcji

2018

Reżyseria

Jean-Marc Vallée

Obsada

Amy Adams, Patricia Clarkson, Eliza Scanlen

Opis

Główną bohaterką jest Camille Preaker (w tej roli Amy Adams), reporterka z małego miasteczka w Missouri, która zostaje wysłana do swojego rodzinnego miasta, by napisać artykuł na temat morderstwa dwóch nastoletnich dziewczyn. Wracając do miasta, musi stawić czoła swojemu przeszłemu życiu i rodzinie, z którą ma skomplikowane relacje.

Podczas swojego pobytu Camille odkrywa wiele tajemnic i przerażających faktów związanych z morderstwami, a także z własną rodziną. Jej matka, Adora Crellin (Patricia Clarkson), jest kontrolującą i egocentryczną kobietą, która utrzymuje swoją rodzinę w niewoli emocjonalnej. Siostra Camille, Amma (Eliza Scanlen), jest tajemniczą i skomplikowaną nastolatką, która wprowadza jeszcze więcej chaosu w życie Camille.

Serial cechuje się mrocznym klimatem i skomplikowaną fabułą, która odkrywa tajemnice jednej z najbardziej szemranych rodzin miasteczka. Ostre przedmioty to opowieść o traumie, przemocy, manipulacji i sekretach, które dręczą główną bohaterkę i jej rodzinę. W serialu poruszane są również tematy związane z psychologią i psychiatrią, a także zagadkowe elementy kryminalne.

Dyskusja

kasix

21.02.2023

na wieczór w sam raz :)

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Miłość i śmierć online

soon

Miłość i śmierć

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Oglądaj Ostre przedmioty na

Ostre przedmioty gdzie obejrzeć?

Serial Ostre przedmioty możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Ostre przedmioty - jeśli przypadł Ci do gustu.

Ostre przedmioty po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Ostre przedmioty na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Ostre przedmioty jest dostępny online w HBO.