Strona główna

/

Seriale

/

Ostry dyżur
Ostry dyżur online

Ostry dyżur

3.8

|

Serial

|

Dramat

|

Ostry dyżur to amerykański serial telewizyjny, który swoją premierę miał w 1994 roku i trwał aż 15 sezonów. Serial skupia się na pracy personelu szpitalnego w fikcyjnym szpitalu County General w Chicago

Ostry dyżur to amerykański serial telewizyjny, który swoją premierę miał w 1994 roku i trwał aż 15 sezonów. Serial skupia się na pracy personelu szpitalnego w fikcyjnym szpitalu County General w Chicago

Rok produkcji

1994

Reżyseria

Christopher Chulack, Jonathan Kaplan

Obsada

Laura Innes, Laura Cerón, Noah Wyle

Opis

Głównymi bohaterami serialu są lekarze, pielęgniarki i personel medyczny, którzy codziennie zmagać się muszą z trudnymi przypadkami medycznymi i życiowymi problemami. W serialu pojawiają się także historie pacjentów, ich rodzin i przyjaciół.

Serial porusza różne tematy związane z medycyną, takie jak choroby, urazy, operacje i procedury medyczne, a także problemy etyczne i moralne, jakie stają się częścią pracy szpitala. Ostry dyżur to serial, który łączy dramat z elementami medycznymi, ale również zawiera wątki romantyczne i humorystyczne.

Ostry dyżur był jednym z najpopularniejszych seriali lat 90-tych i zdobył wiele nagród, w tym 23 Emmy. Serial przyczynił się do rozwoju telewizyjnej kariery takich aktorów jak George Clooney, Julianna Margulies czy Anthony Edwards, którzy wcielili się w główne role w pierwszych sezonach. Ostry dyżur uznawany jest za jeden z najlepszych seriali medycznych w historii telewizji.

Dyskusja

navigator

25.02.2023

po prostu super serial... Ostry dyżur klasyka seriali medycznych

Polecane produkcje

Ród Smoka online

4.25

Ród Smoka

The Last of Us online

4.5

The Last of Us

Sherlock online

4.35

Sherlock

Czarnobyl online

4.45

Czarnobyl

Gra o tron online

4.6

Gra o tron

Kompania Braci online

4.45

Kompania Braci

Oglądaj Ostry dyżur na

Ostry dyżur gdzie obejrzeć?

Serial Ostry dyżur możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Ostry dyżur - jeśli przypadł Ci do gustu.

Ostry dyżur po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Ostry dyżur na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Ostry dyżur jest dostępny online w HBO.