Strona główna

/

Seriale

/

Pamiętniki wampirów
Pamiętniki wampirów online

Pamiętniki wampirów

3.6

|

Serial

|

Horror,

Dramat

|

Pamiętniki wampirów to amerykański serial telewizyjny z gatunku horroru romantycznego, który miał swoją premierę w 2009 roku. Serial oparty jest na serii powieści autorstwa L.J. Smith.

Pamiętniki wampirów to amerykański serial telewizyjny z gatunku horroru romantycznego, który miał swoją premierę w 2009 roku. Serial oparty jest na serii powieści autorstwa L.J. Smith.

Rok produkcji

2009

Reżyseria

Michael A. Allowitz, Jeffrey G. Hunt

Obsada

Candice King, Ian Somerhalder, Paul Wesley

Opis

Fabuła serialu skupia się na życiu młodej licealistki o imieniu Elena Gilbert, która mieszka w fikcyjnym miasteczku Mystic Falls w stanie Wirginia. Elena po śmierci rodziców stara się poradzić sobie z traumą, ale wszystko się zmienia, gdy poznaje tajemniczego Stefana Salvatore, który okazuje się być wampirem. Między Eleną a Stefanem zaczyna rodzić się uczucie, jednak ich związek jest skomplikowany z powodu przeszłości Stefana oraz pojawienia się jego brata Damona, który również jest wampirem.

W serialu pojawiają się również inne postacie związane z wampirami, takie jak Katherine Pierce, która jest przeszłością Stefana i Damona oraz Klaus Mikaelson, który jest jednym z najstarszych wampirów na świecie. Bohaterowie starają się odnaleźć swoje miejsce w świecie, zmierzyć się z przeciwnościami losu i zachować tajemnice swojego istnienia przed ludźmi.

W Pamiętnikach wampirów pojawiają się wątki romantyczne, akcji, tajemnicy i nadprzyrodzonej mocy. Serial porusza również tematykę przyjaźni, rodziny oraz walki dobra ze złem. Pamiętniki wampirów stały się jednym z najbardziej popularnych seriali w swoim gatunku, a także zapoczątkowały popularność wampirów w popkulturze.

Dyskusja

MMS

27.02.2023

dobrze, że jest to do oberzenia na HBO :) czekam na 9 sezon pamiętników :)

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Nowy papież online

4.1

Nowy papież

Oglądaj Pamiętniki wampirów na

Pamiętniki wampirów gdzie obejrzeć?

Serial Pamiętniki wampirów możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Pamiętniki wampirów - jeśli przypadł Ci do gustu.

Pamiętniki wampirów po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Pamiętniki wampirów na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Pamiętniki wampirów jest dostępny online w HBO.