Strona główna

/

Seriale

/

Plotkara
Plotkara online

Plotkara

4.1

|

Serial

|

Dramat,

Tajemnica

|

Plotkara (ang. Gossip Girl) to amerykański serial telewizyjny, który swoją premierę miał w 2007 roku. Serial został stworzony przez Joshuę Safrana na podstawie powieści Cecily von Ziegesar.

Plotkara (ang. Gossip Girl) to amerykański serial telewizyjny, który swoją premierę miał w 2007 roku. Serial został stworzony przez Joshuę Safrana na podstawie powieści Cecily von Ziegesar.

Rok produkcji

2007

Reżyseria

Mark Piznarski

Obsada

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley

Opis

Fabuła Plotkary skupia się na grupie młodych ludzi z zamożnych rodzin, którzy uczęszczają do ekskluzywnych szkół w Nowym Jorku. Na ich życie wpływa tytułowy bloger - Plotkara, który z zaciekawieniem śledzi wszystkie ich kroki, a następnie opisuje je w swoim blogu, dzieląc się nimi z całym miastem.

Serial wciąga widzów w świat bogatych nastolatków, ukazując ich zmagania z miłością, przyjaźnią, rodziną, szkołą i innymi problemami, z którymi boryka się młodzież. Dodatkowo, pojawiające się wątki zdrady, intrygi i tajemnicze doniesienia na temat bohaterów sprawiają, że każdy odcinek kończy się cliffhangerem, co sprawia, że widzowie z niecierpliwością oczekują na kolejny.

Główną rolę w serialu gra Blake Lively jako Serena van der Woodsen, jedna z najpopularniejszych uczennic w szkole. Obok niej występują m.in. Leighton Meester jako Blair Waldorf, najlepsza przyjaciółka Sereny, Penn Badgley jako Dan Humphrey, inteligentny i wrażliwy chłopak, Chace Crawford jako Nate Archibald, przystojny i ambitny sportowiec oraz Ed Westwick jako Chuck Bass, mroczny i skomplikowany bohater, który cieszył się dużą popularnością wśród widzów.

Dyskusja

kasix

26.02.2023

Typowo amerykański serial...

dobra_rada

22.02.2023

mi Plotkara przypadła do gustu =]

Polecane produkcje

Perry Mason online

3.8

Perry Mason

Luther online

4

Luther

Na wodach północy online

3.6

Na wodach północy

Quarry online

4.2

Quarry

Mrs. America online

3.6

Mrs. America

Nowy papież online

4.1

Nowy papież

Oglądaj Plotkara na

Plotkara gdzie obejrzeć?

Serial Plotkara możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Plotkara - jeśli przypadł Ci do gustu.

Plotkara po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Plotkara na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Plotkara jest dostępny online w HBO.