Strona główna

/

Seriale

/

Winchesterowie
Winchesterowie online

Winchesterowie

3.4

|

Serial

|

Fantasy,

Dramat

|

Przed Samem i Deanem byli ich rodzice - tak brzmi hasło promujące spin-off serialu Supernatural, zatytułowanego The Winchesters

Przed Samem i Deanem byli ich rodzice - tak brzmi hasło promujące spin-off serialu Supernatural, zatytułowanego The Winchesters

Rok produkcji

2022

Reżyseria

Lisa Soper, Glen Winter

Obsada

Nida Khurshid, Drake Rodger, Meg Donnelly

Opis

Opowieść ta koncentruje się na historii rodziców Sama i Deana, Mary Campbell i Johna Winchestera, którzy zostali przedstawieni w głównym serialu.

W The Winchesters historia ta zostanie opowiedziana z perspektywy Deana, który opowie epicką historię miłosną, opisującą, jak John poznał Mary i zaryzykował wszystko, aby ocalić nie tylko swoją miłość, ale i cały świat.

Serial będzie przedstawiał nieznane wcześniej historie z życia rodziców Sama i Deana oraz ich rodzinę łowców. Widzowie będą mieli okazję poznać tajemnicze wydarzenia, które wpłynęły na losy Winchesterów, a także zobaczyć, jak John i Mary połączyli siły w walce z nadprzyrodzonymi istotami. The Winchesters ma być połączeniem horroru, fantasy i dramatu, które przyciągnie widzów swoją intrygującą fabułą i doskonale zarysowanymi postaciami.

Dyskusja

cavandi

22.02.2023

Dobrze, że jest to do oberzenia na HBO :)

dodka

22.02.2023

ja tam lubię winchesterów. Chodź troszkę jest tam skomplikowna hisotria miłości

Polecane produkcje

Ród Smoka online

4.25

Ród Smoka

The Last of Us online

4.5

The Last of Us

Sherlock online

4.35

Sherlock

Czarnobyl online

4.45

Czarnobyl

Gra o tron online

4.6

Gra o tron

Kompania Braci online

4.45

Kompania Braci

Oglądaj Winchesterowie na

Winchesterowie gdzie obejrzeć?

Serial Winchesterowie możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały serial jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować serialu Winchesterowie - jeśli przypadł Ci do gustu.

Winchesterowie po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj serial Winchesterowie na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Czekasz na kolejny odcinek, sezon, premierę? Sprawdź sam. Cały serial Winchesterowie jest dostępny online w HBO.