Strona główna

/

Filmy

/

Blue Valentine
Blue Valentine online

Blue Valentine

3.6

|

Film

|

Romans,

Dramat

|

Blue Valentine to amerykański film dramatyczny z 2010 roku, wyreżyserowany przez Dereka Cianfrance'a. Główne role w filmie zagrali Ryan Gosling i Michelle Williams.

Blue Valentine to amerykański film dramatyczny z 2010 roku, wyreżyserowany przez Dereka Cianfrance'a. Główne role w filmie zagrali Ryan Gosling i Michelle Williams.

Rok produkcji

2010

Reżyseria

Derek Cianfrance

Obsada

Ryan Gosling, Mike Vogel, Michelle Williams

Opis

Akcja filmu toczy się między przeszłością a teraźniejszością, przedstawiając historię małżeństwa Deana (Gosling) i Cindy (Williams). Wspólnie zaczynają swoje życie w romantyczny sposób, jednak po kilku latach małżeństwo zaczyna się rozpadać. Oboje próbują walczyć z kryzysem i ocalić swoje małżeństwo, ale różnice w ich charakterach i podejściu do życia stają się przeszkodą.

Film przedstawia wiele trudnych momentów w życiu pary, takich jak problemy finansowe, nieporozumienia oraz różnice w podejściu do wychowywania dziecka. Pokazuje również, jak wygląda proces rozpadu związku, kiedy pojawiają się sprzeczności i emocjonalna niepewność.

Blue Valentine to film, który porusza trudne tematy, ale robi to w sposób subtelny i delikatny. Ryan Gosling i Michelle Williams są wspaniałymi aktorami, którzy oddają emocje swoich postaci i budują napięcie. Film ten zdobył pozytywne recenzje krytyków oraz kilka nagród i nominacji na festiwalach filmowych.

Dyskusja

AnnaZ

19.02.2023

Ryan Gosling mój ulubiony aktor ;)

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Oglądaj Blue Valentine na

Blue Valentine gdzie obejrzeć?

Film Blue Valentine możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Blue Valentine - jeśli przypadł Ci do gustu.

Blue Valentine po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Blue Valentine na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Blue Valentine jest dostępny online w HBO.