Strona główna

/

Filmy

/

Bodyguard
Bodyguard online

Bodyguard

3.2

|

Film

|

Dramat

|

Bodyguard z 1992 roku to film fabularny w reżyserii Micka Jacksona, w którym główne role zagrali Whitney Houston i Kevin Costner.

Bodyguard z 1992 roku to film fabularny w reżyserii Micka Jacksona, w którym główne role zagrali Whitney Houston i Kevin Costner.

Rok produkcji

1992

Reżyseria

Mick Jackson

Obsada

Kevin Costner, Gary Kemp, Whitney Houston

Opis

Film Bodyguard to jedna z najbardziej znanych romantycznych produkcji lat 90-tych. Został uhonorowany wieloma nagrodami, w tym Oscarem dla najlepszej piosenki oryginalnej za utwór I Will Always Love You w wykonaniu Whitney Houston.

Dyskusja

kanal_nielimitowany

12.02.2023

Ciekawa historia, wciągające sceny... Kevin Costner genialny

Polecane produkcje

Chłopcy z ferajny online

4.35

Chłopcy z ferajny

Joker online

4.35

Joker

Podziemny Krąg online

4.3

Podziemny Krąg

Gran Torino online

3.95

Gran Torino

Szeregowiec Ryan online

4.25

Szeregowiec Ryan

Requiem dla snu online

4

Requiem dla snu

Oglądaj Bodyguard na

Bodyguard gdzie obejrzeć?

Film Bodyguard możesz obejrzeć na podanych platformach VOD. Cały film jest dostępny legalnie online u danego dostawcy. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę. Miłego seansu! Jeśli szukasz czegoś podobnego zobacz proponowane produkcje. Nie zapomnij skomentować filmu Bodyguard - jeśli przypadł Ci do gustu.

Bodyguard po polsku?

Przeważnie filmy i seriale są dostępne w różnych wersjach językowych. Są też opcje z lektorem pl i dubbingiem pl. Oglądaj film Bodyguard na komputerze, w telefonie, czy w TV. Tak jak Ci wygodnie! Nie możesz doczekać się premiery produkcji? Cały film Bodyguard jest dostępny online w HBO.